אביזרי אטלס: תכשיטי יוקרה מודעים

גלה את הסיפור מאחורי Atlas Accessories, מותג התכשיטים הלונדוני הממזג אומנות איכותית עם סיפור סמלי


שותפות בתשלום

מושרשת בכוחה של סיפור סיפורים, אטלס אביזרים מושתתת על האמונה שלתכשיטים יש את היכולת ליצור קשרים באמצעות הנרטיבים שמגדירים כל אחד מאיתנו. כל אחד מהיצירות שנוצרו בקפידה מסמל חוכמה דרך חיבור והיזכרות, ומייצג תחושה אותנטית של עצמי, טבע וסגנון.

עם כל אוסף שנעשה בעבודת יד בלונדון בקבוצות קטנות, אטלס אביזרים תמיד העדיפו איכות על פני כמות. הלך הרוח הזה מתיישב באופן מלא עם המחויבות שלהם לאיכות הסביבה ומשלים את השימוש בחומרים ברי קיימא שמקורם באתיקה ובשיטות ייצור מסורתיות. שקיפות זו באה לידי ביטוי גם בעבודתם עם קהילות סחר הוגן לייצור החומרים האורגניים ואבני החן המשמשות ליצירת השרשראות ובגדי היד שלהם.

אביזרי אטלסאביזרים עמידים אלה נועדו להחזיק מעמד לכל החיים, לצמוח באופי ולפתח עומק של משמעות כשהם עוקבים אחר כל לובשת בהרפתקאות החיים. זוהי גישה המדגישה את הרוח הטבועה של תכשיטי אטלס אביזרי, כאשר לכל פריט יש סיפור משלו ופועל כתזכורת לזכרונות, חוויות ואמונות חשובות. האוספים של אטלס בולטים באיזון בין אסתטיקה ורוחניות, והכרה מלאה במסורת ובטקסים של העבר.

אביזרי אטלסהמשקף את האופן שבו שבטים עתיקים השתמשו באביזרים ובתכשיטים כדי לספר סיפורים, להעצים ולהגן, כל היצירות של אטלס אביזרי מבוססות על חגיגה של אינדיבידואליות קולקטיבית ופעולה חיובית.

אטלס אביזרים מאמינים שהצלחה צריכה להניע שינוי חיובי ובסופו של דבר, לכל רכישה צריכה להיות השפעה חיובית. בהתאם לאמונתו של המייסד שיש להתייחס לכוכב הלכת כבעל עניין, החזרה מהווה נדבך מרכזי באתוס של אטלס; המותג שיתף פעולה עם ארגונים נבחרים שנבחרו בשל מחויבותם לחיות בר, שימור וקיימות. 5% מההכנסות ברוטו ייתרמו למטרות אלו.

הנה מבט מקרוב על הקולקציות הפופולריות ביותר של אטלס אקססוריז.

אוסף זיקה

קולקציית Atlas 'Afinity' שואבת השראה מצמידים שבטיים מסורתיים והיא תזכורת לקשר שלנו לכדור הארץ ולאמא טבע. סיב צמחי אורגני עמיד בצבע כהה, שהוא טבעוני לחלוטין, כרוך ומשופר על ידי לולאות של חוטי מתכת יקרים כולל נחושת, כסף סטרלינג ממוחזר וזהב צהוב 14 קראט ממוחזר. טווח 'זיקה' של אטלס מספק אמירה עדינה אך בולטת, עוצמתית עם משמעות עמוקה יותר.

קולקציית זיקה של אטלס אקססוריזצמיד אטלס 'זיקה' זה משתמש במתכת הרגשות: כסף סטרלינג. זה ידוע מזמן כמביא סבלנות והתמדה ללובש אותו, זה יכול להתחבר לנפש הנפשית כמו גם להיות קשור לריפוי. האלמנט המושלם לאיזון רגשי, ריפוי ושוויון נפש, פריט זה נוצר מכסף סטרלינג ממוחזר.

סוג זה של סיבים צמחיים אורגניים הוא חומר אורגני שאוהב מים ומתקשה כאשר אינו בשימוש. זה עשוי להרגיש בהתחלה נוקשה ולא גמיש כשאתה מרכיב אותו ואולי זה לא מרגיש כאילו הצורה מתאימה לך. ברגע שאתה לובש אותו במים, או במקלחת או מחזיק אותו מתחת למים חמים, הוא נרגע וייעצב כך שיתאים לך בצורה מושלמת. זה נועד ללבוש כל הזמן אבל אתה תמיד יכול להניח אותו מתחת למים שוב אם לא לבשת אותו במשך זמן מה.

אוסף אסימונים

ה'אסימונים' של האטלס נוצרו כדי לשקף את הרעיון של שאיפות חיוביות. מוגדרת כתקווה חזקה, חלום או מטרה עם קונוטציה חיובית כלפי מעלה, שאיפה היא משהו שנראה כמשהו טוב יותר מהמקום בו אנו נמצאים כעת. שאיפה יכולה להתייחס גם לפעולת הנשימה – במיוחד של נשימה פנימה. כל יצירה מייצגת שאיפה אחרת שאנו נושאים לעצמנו או מאחלים לאחרים.

אביזרי אטלס צמיד ג'ייד קולקציית אסימונים'אסימון' אטלס זה משתמש בירקן, אבן המספקת ומחברת את העונד לשגשוג ולשפע הסובבים אותנו. אבן יקרת ערך, היא שימשה מאז ימי קדם עבור חפצים וסמלים טקסיים ורגשיים.

הלהקה עשויה מעור קנגורו אוסטרלי שאינו חווה חקלאות אלא נקטף בטבע מאוכלוסיה גדולה שמתמלאת בעצמה, תהליך שנשלט בקפדנות על ידי ממשלת אוסטרליה.

אוסף זהב ממוחזר

קולקציית הזהב הממוחזר מנחמת ומעצימה. כל רכישה מאוסף הזהב תעזור לתמוך בתוכנית Buy An Acre של World Land Trust, בהגנה על בתי הגידול החשובים ביותר מבחינה ביולוגית והמאוימים ביותר של כדור הארץ. לדוגמה, כל Atlas Gold TrinityALS שנרכש חוסך עד שליש דונם של הרגל בסכנת הכחדה, תלוי בכמה אלמנטים של טבעת זהב 14 קראט תבחר.

אטלס זהבAtlas 'Aeon' הזה משתמש במתכת המשובחת ביותר הידועה לאדם; זהב. עם הקשר הארוך והעוצמתי שלו עם עושר, אושר ותחושת הנוחות הבלתי ניתנת לטעות, לזהב יש אנרגיה עוצמתית וחיובית והוא יכול לעזור לנקות ולטהר.

Kudu הוא משאב שבטי מסורתי ברחבי מזרח ודרום אפריקה. הקודוס מאוכלס ביותר באפריקה והם אחד היונקים הגדולים ביותר במשפחת האנטילופות. Kudu האפריקאי של אטלס הוא מקור בר קיימא.


אטלס אקססוריז משלב אבנים ממקורות אתיים ואבני חן אורגניות, מתכות יקרות, חרוזי וינטג' ועורות ברי קיימא עם מקור ייחודי שלא תמצא באביזרים בייצור המוני. אביזרי אטלס, שנועדו לעמוד בהרפתקאות החיים, מתוכננים להשתפר עם הבלאי ללא צורך בהורדה, ככאלה הם מציעים אחריות לשלוש שנים על כל המוצרים.

atlasaccessories.com