איך לדבר על בריאות הנפש

כיצד להתגבר על הדעות הקדומות שלך על בריאות הנפש ולעזור לבני משפחה להתבטא, ממבטחת הבריאות הפרימיום Bupa Global


שותפות בתשלום

אירועי 2020 גבו מכולנו מחיר נפשי. אבל סטיגמות יכולות למנוע מאנשים לקבל את העזרה שהם צריכים.

בעיות נפשיות נפוצות יותר ויותר: אחד מכל ארבעה מבוגרים ואחד מכל 10 ילדים נחשבים כיום לסובלים מבעיות נפשיות, מה שאומר שכמעט כולנו נכיר מישהו שסובל.

COVID-19 החמיר את הבעיה הזו. נתונים עדכניים ממדד רווחת המנהלים של Bupa Global מצאו כי 70% מהאנשים בעלי הון גבוה מרחבי העולם חוו תסמינים של חוסר בריאות נפשית מאז שהמגיפה התחילה, כאשר 21% סובלים מעייפות, 23% סובלים ממצבי רוח וחרדה ירודים ו-21 % חווים תחושות של כעס וחוסר סבלנות.

אבל זה לא רק אנחנו – גם המשפחות שלנו נאבקות. מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת אוקספורד על יותר מ-10,000 הורים לילדים בריטים בני 4 עד 10 גילה שהם ראו עלייה בקשיים הרגשיים של ילדם במהלך המגיפה.

התמודדות עם סטיגמה של בריאות הנפש

למרות שרבים מאיתנו חווים חוסר בריאות נפשית, דיבור על זה עדיין נתפס לעתים קרובות כטאבו. לפי מדד הרווחה העולמית של Bupa, 41% מהאנשים בעלי הון גבוה מרגישים שדיבור על בריאות נפשית ייראה כסימן לחולשה ו-33% מרגישים שזה יכול להשפיע על המוניטין המקצועי שלהם.

עם זאת, למרבה המזל, הטאבו הללו הולכים ופוחתים עבור מספר אנשים בעלי ערך נטו גבוה. לפי הממצאים של Bupa Global, 48% מתייחסים כעת לבריאות הנפש ברצינות רבה יותר מאשר לפני חמש שנים ו-29% אומרים שהם יהיו פתוחים ונגישים לגבי בריאות הנפש בעתיד.

ביטוח בריאות פרימיום Bupa Global מכיר בכך שבריאות נפשית חשובה כמו בריאות גופנית. זו הסיבה שהכיסוי של Bupa Global מספק ניהול בריאות הוליסטי לך ולמשפחתך.

כדי לגלות כיצד תוכנית בריאות של Bupa Global נותנת לך שליטה על הבריאות שלך, לְבַקֵר: bupaglobal.com/withyou או התקשר למספר 0371 346 0409.

שיחות עשויות להיות מוקלטות. Bupa Global הוא שם מסחרי של Bupa Insurance Limited ושל Bupa Insurance Services Limited. Bupa Insurance Limited מוסמכת על ידי הרשות להסדרת זהירות ומפוקחת על ידי הרשות להתנהלות פיננסית ורשות ההסדרה הזהירה. Bupa Insurance Services Limited מורשית ומוסדרת על ידי הרשות להתנהלות פיננסית.