איך להשיג שפתיים מלאות יותר, באופן טבעי

האם אתה רוצה להשיג שפתיים מלאות באופן טבעי? מומחי הטיפוח שלנו ב-Skinfluencer מסבירים כיצד


בעשור האחרון התפתחו אידיאלים של יופי – למשל, גבות מלאות יותר פופולריות כיום יותר מעמיתיהן הדקות יותר, עור שנושק בשמש נערץ בעוד עור אפוי בשמש לא. אבל יש תכונת פנים אחת שהמשיכה לעורר ויכוח – השפתיים.

הגדלת שפתיים היא הליך קוסמטי מבוקש ביותר שיכול לעזור לך להגיע לשפתיים מלאות יותר ולהעצים את היופי שלך, אבל ברוב המקרים זה נכון שקצת (מילוי) מגיע רחוק. למעשה, לקבלת התוצאות הטובות ביותר האפשריות, עליך לשקול היטב את צורת הפנים שלך, תווי הפנים, הגיל ולוודא באופן מכריע שכל שיפור השפתיים שלך הוא ביחס לשאר הפנים.

ההליך הנפוץ ביותר להגדלת שפתיים הוא כזה שמזריק חומר מילוי עורי כגון חומצה היאלורונית ישירות למקום הטיפול. בעוד שהזרקות עשויות להימשך עד 18 חודשים, הן ידרשו החלפה, התאמה או הזרקה מחדש, שכן חומר המילוי בסופו של דבר ייספג בגוף, ויחזיר את השפתיים למצבן הקודם. חומרי מילוי טומנים בחובם גם סיכון לסיבוכים, כגון נמק עורי או תגובות אלרגיות שיגרמו לאזור המטופל להתנפח ולחומר המילוי להתעטף.

למי שרוצה אפשרות פחות פולשנית, יש אלטרנטיבה. בידיו של מומחה, ניתן לתמרן את הדור האחרון של הלייזרים כדי לספק פרוטוקול מדהים שימריץ את מאגרי הקולגן ויסיר שאריות, כדי להשאיר אותך עם המראה היפה של ברדו עוקץ הדבורים ועם אפס השבתה!

הליך שיפור שפתיים מוצלח יגרום רק לעתים נדירות לכאב. למעשה, כאשר הם מבוצעים על ידי מומחה, רוב ההליכים אינם פולשניים או פולשניים זעיר ועדינים לעור. אם השפתיים שלך מרגישות קהות או קצת כואבות לאחר ההליך, שימוש בשקית קרח יגרום לך להרגיש טוב יותר במהירות. התכווצו, חמאה!

Skin-influencer.co.uk


ככה? בדוק את עוד האופנה והיופי שלנו