איך למזער מיליה עם Skinfluencer- Absolutely.London

כיצד למזער מיליה עם Skinfluencer

מיליה, המכונה גם כתמי חלב, הן בליטות קטנות מלאות קרטין, המתרחשות כאשר עור מת וחלב מצטברים בנקבוביות. הם יכולים להופיע בכל מקום על הפנים מאזור קווי המתאר של העיניים ועד למצח ולמרות שהם לא עלולים לגרום נזק, חוסר היכולת שלהם להיעלם יכול להיות מתסכל להפליא.

זה חיוני שלעולם לא תנקוט בגישת עשה זאת בעצמך להסרת מיליה מכיוון שניסיונות עלולים להוביל לזיהום או להצטלקות. בקר תמיד במרפאת עור או אסתטיקה שבה הקוסמטיקאי מצויד להתמודד איתם מבלי לגרום לפגיעה בעור היקפי. אפשרויות הטיפול עשויות לכלול פילינג חומצה או הליכי ריפוי משטחים מבוססי אנרגיה, אשר ינקו את העור ביסודיות ויעלימו אותם לחלוטין.

בעוד שהם יכולים להופיע בכל גיל, השימוש בקרמים מזינים וסמיכים לעור עלול לגרום להופעתם. לכן, לאחר שגירשתם אותם, חיוני להשתמש במשטר טיפוח שלא יגרום להם להופיע מחדש. במקום להשתמש בתכשירי ניקוי כבדים בתכשירי לחות הכוללים שמן מינרלי או לנולין, חפשו מוצרים בעלי פורמולציות קלות יותר, שלא יחסמו את הנקבוביות. כמו כן, שקול לשלב מוצרי פילינג המכילים חומצה גליקולית או סליצילית, במשטר הטיפוח שלך מכיוון שמרכיבים פעילים אלו יבטיחו שהנקבוביות יישארו ברורות ולכן יפחיתו את הסיכוי להיווצרות מיליה.

skin-fluencer.com