איך לשמור על מוטיבציה בחדר הכושר לאורך 2019

עם החודשים החמים יותר באופק, אנשים רבים יחשבו על לחכות חזק בחדר הכושר. אנחנו כאן כדי להגיד לך ללכת בקלות עם עצמך כי עקביות היא המפתח. לרסק שישה אימונים בעצימות גבוהה בשבוע, בפאניקה שנגרמה בקיץ, ממש לא מתאים לכולם, ולא קל לשמור על זה בטווח הארוך. קומץ מפגשים איכותיים לאורך כל השבוע הם שגרה ניתנת לניהול מעכשיו, לאורך עונת החופים ואילך. המומחים ב-BodyWorksWest חולקים את הטיפים שלהם כדי לשמור על מוטיבציה בחדר הכושר לטווח הארוך.

מצא תחרות ידידותית

מלקחת הביתה את הזהב ועד לרוץ מהר יותר מהאדם על ההליכון שלידך, תחרות ידידותית עושה פלאים במתן דחיפה קטנה לאימון שלך. גם אם אתה לא אדם תחרותי מטבעך, מציאת אדם או קבוצה שהם מעט טובים יותר או מהירים יותר ממך, יכולה לעזור להפליא בדחיפה של הפגישה שלך לשלב הבא.

פשוט תופיע

מספיקים שלושה אימונים בשבוע כדי לגרום לך להרגיש מצוין. כל דבר נוסף שאתה עושה בין לבין, בין אם זה הליכה, מתיחות או תחביב פעיל, הוא בונוס. עשה כל אימון מספיק כדי לבנות זיעה ותראה תוצאות. זכור, לא כל אימון יהיה הטוב ביותר שלך, אבל כל פעילות גופנית טובה מכלום. אז אם אתה מרגיש חסר מוטיבציה, פשוט תופיע ושמור על יציבות. אפילו אימון קצר של 20 דקות יכול להשפיע על המטרות ארוכות הטווח שלך. המוח והגוף שלך יודו לך על כך מאוחר יותר.

שנה את הפרספקטיבה שלך

אם אתה מרגיש חסר מוטיבציה, שינוי פשוט במחשבה יכול להיות בדיוק הדבר שיחזיר אותך לחדר הכושר. לשנות את נקודת המבט שלך מתפוח אדמה ספה לצורת החשיבה של ספורטאי נשמע כמו מאמץ ארוך, אבל זה טריק ממש פשוט להחזיר אותך למסלול. כל התירוצים שסתרת שעוצרים אותך מלהתאמן – אתה עייף מדי, אין לך זמן – צא מהחלון ותגלה שהאימונים שלך מקבלים עדיפות גבוהה.

גיוון הוא תבלין החיים

אולי יש לך משהו טוב בחדר הכושר, אבל שעמום יכול להיות הדבר שמפסיק אותו. ערבוב של סגנון האימון, התזמונים והמורה שלך ישמור את זה מאתגר ומרגש. ל-BodyWorksWest יש מגוון עצום של שיעורים, החל מפילאטיס ויוגה ועד לספין, HIIT והתניה. בחר מגוון כדי לשמור על ניחוש הגוף שלך והנפש שלך מעורבת.

לשמור על מוטיבציה בחדר הכושר

להציב מטרות

אין דבר מעודד יותר מקו ההתחלה הממשמש ובא של 5K. הירשם מוקדם והתחייב לתוכנית שתכניס אותך לכושר עד יום המירוץ. הגדר יעדים ריאליים לאורך הדרך וככל שתתקדם לעבר הנקודות הראשונות, תגלה שהכל מתחיל לרדת בכדור שלג. המטרה אפילו לא חייבת להיות מרוץ מאורגן, אולי תאתגרו את עצמכם לסקוואט במשקל מסוים. מה שזה לא יהיה, רשום את זה ובקר בו שוב מדי יום.

מצא חבר לאימון

יש אנשים שמעדיפים אימוני סולו, אבל עבור אלה שצריכים דחיפה קטנה, תזמון אימונים קבועים עם חבר או קבוצה יכול לעשות את כל ההבדל. יש פחות סיכוי שתספיק לנמנם או תחזור הביתה ללילה אם מישהו אחר סומך עליך. עבודה לקראת מטרות דומות מעוררת מוטיבציה עבור כל המעורבים; אתם תקחו אחד את השני באחריות, תתנו אחד לשני את הדחיפות שאתם צריכים וזה מהנה עוד יותר כשאתם יכולים לחגוג את ההישגים שלכם ביחד.

תפסיקו להתמקד באסתטיקה

ברגע שאתה מפסיק להתאמן בשביל המראה הפיזי שלך, אתה תקבל יותר מוטיבציה. כאשר כושר מקושר לאופן שבו אתה נראה, ואתה לא עומד בציפיות שלך, זה אפשרי שפשוט תוותרי. במקום זאת, התמקד ביעדים קטנים יותר שיעבירו את החשיבה שלך מאיך שהגוף שלך נראה, למה שהגוף שלך יכול לעשות. זה יכול להיות כל דבר, החל מריצה של מייל אחד ללא עצירה ועד למסמר משיכה. אתה תרגיש טוב עם ההישגים האלה ותרצה לעבור אותם.

למידע נוסף על BodyWorksWest, בקר בכתובת bodyworkswest.co.uk