איך לשמור על מוטיבציה עם הכושר שלך אחרי ינואר

אחרי חג המולד, אין ספק שתצאו למסע כושר כלשהו כדי להעביר את כל הקילוגרמים החגיגיים הנוספים. אמנם ינואר הוא הזמן המושלם לאמץ שגרת אימונים חדשה, אבל זה יכול להיות קשה לשמור על המומנטום עד סוף החודש. במיוחד כשקר, רטוב והליין-אפ בנטפליקס חזק מתמיד. אנחנו כאן כדי לומר שאם שמים את דעתך על זה, קל להפוך את השמירה על הכושר לחלק מאורח חיים בריא, ולא רק לשלב בתחילת השנה. קרא את הטיפים שלנו כיצד לשמור על מוטיבציה במסע הכושר שלך לשארית ינואר ואילך.

תערבב את זה

ביצוע אותו אימון שוב ושוב יוביל לשעמום אשר יוביל בהכרח לירידה במוטיבציה. שמור על דברים מעניינים על ידי תזמון מגוון של אימונים או שיעורים במהלך השבוע שלך. בחרו קומץ פעילויות שנראה לכם מהנות והקדישו זמן לכולן. ל-BodyWorksWest יש הכל, החל מפילאטיס ויוגה ועד זומבה, אקוופיט ואימוני כוח כדי לשמור על ניחוש הגוף והנפש שלך.

תזמן כושר ביומן שלך כמו פגישה

אחד התירוצים הנפוצים ביותר שתשמעו מאנשים על חוסר הכושר שלהם הוא שאין להם זמן. אבל אם אתה באמת חושב על כל הימים האלה שלחצת על נודניק על האזעקה שלך שלוש מדי פעמים, צפית בבולמוס בסדרת טלוויזיה או בזבזת דקות על גלילה חסרת מחשבה באינסטגרם, תופתע מכמה זמן פנוי יש לך באמת יום. התייחסו לכושר כאל פגישה עסקית חשובה; תזמן אותו ביומן שלך והבטיח לעצמך לא לבטל. לא משנה כמה החיים יהיו עמוסים, אם זה ייכנס ליומן, זה נעשה. אולי אפילו תגלו שפעילות גופנית דבר ראשון הופכת אתכם לפרודוקטיביים יותר לאורך שאר היום.

הגדר יעדים ואתגרים

אין דבר מעודד יותר מלראות את קשת ההתקדמות שלך, במיוחד כשאתה מתחיל להתמקד במה שהגוף שלך יכול לעשות, במקום איך הוא נראה. הגדירו מטרות ואתגרים שהם אישיים לחלוטין עבורכם; מרתון אולי לא מציאותי אבל 5K יכול להיות. כמה רחוק שהגעת עם הכושר שלך בינואר, אין מגבלות על כמה רחוק אתה יכול ללכת. הגדר לעצמך יעדים לאורך השנה כדי לשמור אותך על המסלול ונסה להוסיף אתגר חדש כל כמה שבועות. זה יכול להיות כל דבר, החל מבניית עד 60 דקות של יוגה ביום ועד למידה של סקוואט באקדח.

ללא כותרת

התאמן גם כשלא בא לך

אף אחד מעולם לא התחרט על אימון. כמה פעמים השלמת ריצה או אימון ולא הרגשת פנטסטי בסוף? לעולם לא תייחל שלא עשית את זה, אז נסה לזכור שבפעם הבאה אתה ממציא תירוצים לא ללכת.

היכנס לחדר הכושר

אם הזמן הוא באמת בעיה, אימון HIIT יעבוד בשבילך. אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה הכתה גלים בעולם הבריאות במהלך השנים האחרונות בזכות יכולתו להצית מקסימום קלוריות בזמן מינימלי. הרעיון הוא להשלים תקופות קצרות ואינטנסיביות של אימון במקסימום, ולאחר מכן תקופות קצרות של מנוחה פעילה. זה מחייב את הגוף שלך לעבוד קשה יותר ממה שהוא עושה במהלך משהו כמו אירובי יציב. בנוסף להפקת תוצאות מהירות, הוא מכניס אותך ומחוץ לחדר הכושר תוך זמן קצר. נשמע כמו win-win.

איך לשמור על מוטיבציה עם הכושר שלך אחרי ינואר

קנה ערכת אימון חדשה

בין אם זוג חותלות, מזרן יוגה או סט אוזניות, ערכה חדשה יכולה לפעמים להיות בדיוק הדבר שאתה צריך כדי להמשיך לחזור לחדר הכושר. הרשה לעצמך פינוק לאחר שעברת אבן דרך במסע הכושר שלך או השלמת את אחת מהיעדים שהוגדרו לך. התמריץ לבדו יספיק כדי להמשיך לחזור אבל אין גם דבר מעורר השראה מאשר ערכה מסוגננת להרגיש טובה.

למידע נוסף על BodyWorksWest, בקר bodyworkswest.co.uk