אימוני קיץ כדי להוסיף גיוון לשגרת האימון שלך

מהפכה בדרך שבה בריטניה נעה, MoveGB היא הראשונה מסוגה שמציעה למשתמשים גישה בלתי מוגבלת לפי דרישה ליותר מ-5,500 ספקי כושר. המשתתף הממוצע במקום יחיד בסופו של דבר מבטל את החברות שלו לאחר שלושה חודשים, וכשהחודש הזה מראה שרבים זורקים את המגבת על החלטות השנה החדשה שלהם להתחזק השנה, הגיע הזמן לחשוב מחדש על שגרות כושר סטנדרטיות. כשחופשות הקיץ והחוף מתקרבות במהירות, נראה שהמפתח להשגת יעדי האימון הללו הוא גיוון.

יוגה אווירית וכרומא יוגה

לעורר את החושים שלך עם קונספט היוגה האחרון של לונדון, ChromaYoga, שבו השיעורים משלבים טכניקות של טיפול באור וצבע, נופי סאונד מעוררי מוח וריחות טבעיים מותאמים ליצירת חוויה סוחפת. או בחרו לנטרל את כוח המשיכה עם שיעור יוגה אווירי, המאפשר לכם לנוע בחופשיות רבה יותר עם פחות מאמץ. בזמן שהוא תלוי באוויר, האוויר פועל על כוח הליבה תוך הפחתת מתח בעצמות ובשרירים, מה שבתורו מגביר את הגמישות בשרירים ומאפשר לך להעמיק את התרגול.

MoveGB ממליצה: 'יוגה אווירית ורווחה' ב-Flying Fantastic (מספר מיקומים) וב-ChromaYoga בשורדיץ'

בולדרינג

מאתגר הן לנפש והן לגוף, בולדרינג הולך וגדל בפופולריות. כאימון הוא משלב אירובי וכוח, המצריך מעורבות של כמעט כל קבוצות השרירים העיקריות. היתרונות כוללים ניידות מוגברת, כוח, אובדן שומן וגמישות, ועם הביטחון של רתמה, הוא גם מציע הזדמנות לכבוש כל פחד גבהים לתוספת הערכה עצמית. במקביל, המוח מקבל אימון גם הוא מכיוון שאתה נדרש לנווט במסלולים ולשפוט את היכולות שלך כגון טווח הגעה ורמות כוח ואנרגיה.

MoveGB ממליצה: מרכז הטיפוס ווקסוול, ווקסהול

פארקור

המכונה גם ריצה חופשית, פארקור עוסקת בשיפור גמישות, כוח הליבה, שיווי משקל, ניידות וסיבולת על ידי הימנעות ממכשולים. בניגוד למה שרוב האנשים חושבים, זה לא הכל קפיצה בין גגות להיפוך, המהלכים קלים לתפיסה והשיעורים זמינים לכל הרמות.

MoveGB ממליץ: פארקור מתחילים בפארקור דורות

ריקוד: פול אנד טוורקינג

אימונים

שחררו את הדיווה הפנימית שלכם עם שיעור ריקוד על עמוד או טוורקינג. על המוט תופתעו מכמה אפשר להשיג, שריפת עד 400 קלוריות בשעה ועבודה על קואורדינציה, כוח, שיווי משקל וגמישות. יתרה מכך, ככל שתבנה את הגב ואת חוזק הליבה, תבחין גם בשיפור היציבה. לחלופין, למד את כל היסודות כדי להיות טוורקינג גרוע, תוך כדי חיטוב הרגליים, התחת והחזה שלך בשיעור טוורקינג מהיר. שניהם מציעים חוויה מהנה, מאתגרת ומעצימה.

MoveGB ממליצה: MoveGB ממליצה: 'Twerk Werkz' או "Pole Practice" עם Kelechi Okafor ב- Kelechnekoff, Peckham

אומנויות לחימה משולבות

תומכי ה-MMA מתלהבים מהיתרונות המשמעותיים לרווחה הפיזית והנפשית כאחד. אם אתם מחפשים אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה (HIIT) סופר יעיל ומלא, שישפר במהירות את הכוח והגמישות, זה האחד בשבילכם. לא רק שתשרוף קלוריות, MMA נהדר גם לביטחון עצמי ולהפחתת מתחים.

MoveGB ממליצה: 'צריבת MMA' ב-100% MMA