אירועי הכושר לשנת 2019 שכדאי לבדוק עכשיו בלונדון

אימונים חינם ב-Raw Pilates

במשך ארבעה ימים בלבד, Raw Pilates יציע הפעלות חינם כדי לחגוג את ההשקה הרשמית שלהם. צפו להרבה חטיפים בריאים ודברים טובים, כמו גם שיעורים המועברים על ידי מומחים בתעשייה תוך שימוש במכשירי פילאטיס מהשורה הראשונה.

11-14 באפריל. המקומות יהיו מוגבלים וזמינים למתחילים בלבד. הדרך הטובה ביותר להזמין היא אונליין דרך Mindbody באמצעות קוד ההטבה OPEN1. למידע נוסף, בקר בכתובת rawpilates.co.uk, התקשר למספר 07412 025 205 או אימייל [email protected]

Pullman London St Pancras x Track Life LDN

כשריצת ביצועים אמורה להיות אחת ממגמות הכושר הגדולות של 2019, Pullman London St Pancras התחברה ל-Track Life LDN כדי להזמין את הלונדונים להתאמן כמו ספורטאי. מועדון הריצה יפעל מדי חודש מינואר עד יוני ויראה את המשתתפים נפגשים ב-Pullman London St Pancras לחימום מקדים לריצה לפני היציאה לפארק ריג'נטס, עם מסלול שייקח את הרצים דרך מספר נקודות ציון אייקוניות של לונדון. לאחר כל מפגש, אורחים ומבקרים מוזמנים לתדלק בטרקלין Pullman London St Pancras, ליהנות מכיבוד מזין חינם, ולאחר מכן מפגש שאלות ותשובות עם מומחי בריאות מובילים.

תאריכי מועדון ריצה: 18:30 – 21:00

יום שלישי 9 באפריל 2019
יום שלישי 7 במאי 2019
יום שלישי 25 ביוני 2019

כדי להירשם למועדון הריצה, על המשתתפים לשלוח את שמם ומספר הטלפון שלהם אל [email protected]. אין צורך בדמי הצטרפות. המקומות יתקיימו על בסיס כל הקודם זוכה.

פסטיבל איזון

אירועי כושר 2019

Balance Festival יחזור למבשלת אולד טרומן במאי עם ההרכב הטוב ביותר שלה עד כה. היעד המושלם עבור תושבי לונדון שחושקים באורח חיים בריא, Balance Festival בוחר את אולפני הבוטיק המובילים בעיר, אוכל בריא, מאמנים מומחים, יוגים, מותגי בריאות וספורט כדי לאחד כוחות תחת קורת גג אחת. חובבי כושר יכולים לצפות לראות אנשים כמו סטפני אלסווד, אליס לייבינג, קרלי רוונה וזאנה ואן דייק מארחות אימונים על הבמה המרכזית, בעוד ש-EQUINOX יחזק את העשבים האלה בשיעור כוח והתניה. יהיו גם מבחר עשיר של אוכל מזין (מטוסט אבו ועד המבורגרים גורמה) ושיעורי בישול חיים כדי לעורר בישול בריא בבית.

10-12 במאי
מבשלת טרומן הישנה

מחירי הכרטיסים לפסטיבל Balance הם החל מ-24.50 ליש"ט לכרטיסי יום ומ-50 ליש"ט לכרטיסי יום VIP וזמינים ב-balance-festival.com