אל תגרום לי להסמיק: המעשה והאל תעשה של רוזציאה

אחד מכל 10 אנשים בבריטניה סובל מרוזציאה, מצב עור כרוני עם תסמינים הכוללים אדמומיות בפנים ובליטות קטנות ואדומות מלאות מוגלה. זה לעתים קרובות-הפרעת עור שגויה יכולה להיות השפעה שלילית עמוקה על הביטחון העצמי של מי שהוא משפיע. אבל Skinfluencer נמצא כאן כדי לעזור.

ה מרפאת אסתטיקה שהושקה לאחרונה היא אחת המרפאות היחידות בלונדון שקיבלה לאחרונה את המעמד כ- Acne and Rosacea Association UK ("ARA UK") מרכז טיפולים מוסמך. הסמכה זו מדגימה את המומחיות של המרפאה בניהול מודרני של אקנה ורוזציאה, ואת יכולתה לנהל ולהוריד מצב כרוני זה ואת תופעות הלוואי השליליות שלו, לרבות פיגמנטציה וצלקות. באמצעות גישה רב-מודאלית, הכוללת פטנט של אנרגיית אור אינפרא-אדום וירוק, אנרגיית אור בלייזר NdYag וטיפוח עור רפואי, Skinfluencer יכול לכוון לכל רכיב שמתנגש ביחד כדי להפוך את הרוזציאה למצב כרוני, מה שמבטיח שינוי ארוך טווח בגוף. בריאות העור.

שרין שפרבעלת החזון מאחורי Skinfluencer, חולקת את 5 הטיפים המובילים שלה לניהול רוזציאה.

  1. לא ידוע על סיבה… בעוד שה"סיבה" הסופית לרוזציאה אינה מובנת לחלוטין, ישנם גורמים פנימיים וחיצוניים רבים שיכולים לעורר ו/או להחמיר את המצב. רוב הפעילויות שמובילות לזרימת דם מוגברת יכולות לעורר רוזציאה, אך היא יכולה להיות גם מגורה על ידי מצבי לחץ רגשית.
  2. הימנע מהיין (האדום)…רבים מהמזונות והמשקאות כגון יין אדום, כמו גם מזון חריף, מתוק ועמילני, המייצגים תזונה עשירה בפחמימות/גליקמיות, עלולים להוביל להגברת הדלקת התרחבות של כלי דם. בחרו מזונות הכוללים חלבונים איכותיים (דגים) ושומנים בריאים (אגוזים, שמן זית), ובחרו ב פחמימות גליקמיות נמוכות (דגנים מלאים).
  3. SPF הוא ה-BFF שלך…רוזציאה היא אחד ממצבים דרמטולוגיים רבים רגישים לאור ולכן קרני UV מהשמש עלולות להוביל להתלקחויות. SPF הוא בעל חשיבות עליונה עבור אנשים עם רוזציאה, אך ודא שלמוצר שבחרת יש חוסם פיזי כגון אבץ וטיטניום דו חמצני ולא חוסם כימי, מכיוון שהם נוטים פחות להחמיר את העור הנוטה לרוזציאה.
  4. התאם את משטר טיפוח העור שלך… הימנע ממוצרים קשים של מוצרים המכילים כימיקלים חזקים. שקול לעבור למוצרים המשתמשים בחומרים פעילים צמחיים כגון סינכרוז.

בקר במרכז ARA מוסמך…מומחי הטיפוח יכולים לאבחן את מצבך ולתכנן תוכנית טיפוח מותאמת אישית עם טיפולים ומוצרים כדי להבטיח שתשמור על הרוזציאה שלך ותיהנה מעור זוהר וצלול.

Skin-influencer.com


ככה? בדוק את עוד האופנה והיופי שלנו