אנו בודקים את CAR.OL, אופני כושר הבינה המלאכותית

הכירו את CAR.OL, אימון AI HIIT בן 40 שניות שעדיף על ריצה של 30 דקות – זה אימון, אבל לא כמו שאנחנו מכירים אותו


על ידי איב הרברט

CAR.OL הם אופני הכושר הראשונים בעולם המוכחים מדעית המשתמשים בבינה מלאכותית כדי לתת לך אימון HIIT מותאם אישית תוך 40 שניות בלבד של עבודה קשה. האימונים המשנים את המשחק של CAR.O.L הם קצרים, דוחפים את הגוף לקצה גבול היכולת ונותנים תוצאות מרשימות – אימון ב-CAR.OL עדיף על 30 דקות של אירובי ויש לו אותה השפעה כמו ריצה של 45 דקות.

הטכנולוגיה החכמה של CAR.O.L מיועדת לאנשים חכמים שרוצים לייעל את חייהם; האופניים הומצאו על ידי מדענים כדי לעזור לאנשים לשפר את הכושר שלהם מבלי לבזבז זמן בחדר הכושר. CAR.OL הוא פיזיולוג ומאמן אישי שהתגלגל לאופניים נייחים.

הטכנולוגיה החכמה שלה משתמשת בבינה מלאכותית כדי להתאים אישית ולהפוך כל נסיעה לאוטומטית, וככל שתאמן את האלגוריתמים שלה, כך היא נהיית חכמה יותר, ואתה קוטף את היתרונות של נסיעות מותאמות אישית, בכל פעם.

הִמנוֹןאופניים אלה עם אוקטן גבוה הם העתיד של פעילות גופנית. אתה צריך שלושה מפגשים בשבוע ב-CAR.OL, עם רק 2 x 20 שניות של ספרינטים אינטנסיביים. הספרינטים נמצאים בין שמונה דקות של דיווש איטי מאוד, אז תוך פחות מתשע דקות, הכל נגמר – אבל זה ידחוף אותך רחוק יותר מכל שיעור ספין או אימון אישי. בגלל שהספרינטים כל כך קצרים לא תתחמם מספיק כדי להזיע, אז אין צורך להחליף או להתקלח.

CAR.OL פועלת על ידי דחיפה של הגוף למקסימום כדי לרוקן במהירות את מאגרי הגליקוגן (סוכר), אשר בתורו, מפעיל כימיקלים אחרים. התוצאה היא בריא יותר, בכושר ורזה יותר. כאשר דלדול הגליקוגן של הגוף שלך כל כך מהיר, הגוף שלך מגיב כאילו הוא נרדף על ידי נמר – הירכיים שלך מנצלות במהירות את מאגרי הגליקוגן שלהן כדי לספק את האנרגיה הדרושה כדי להרחיק אותך מהר ככל האפשר מהנמר. יש להצטייד מחדש במאגרי האנרגיה המנצלים הללו, כך שהגוף מתחיל לגייס מאגרי סוכר במקומות אחרים בגופך בחזרה אל הירכיים. תהליך זה דורש אינסולין, הורמון המהווה מעביר סוכר וחוסם שומן. ככל שאתה הופך רגיש יותר לאינסולין, אתה מסוגל להשתמש בשומן לאנרגיה תוך עיבוד סוכר בצורה יעילה יותר.

ניסוי אקראי של המועצה האמריקאית היוקרתית לפעילות גופנית הגיע למסקנה כי אימון ב-CAR.OL שלוש פעמים בשבוע הפך את הנחיות הממשלה לפעילות גופנית (5 x 30 דקות אימונים בשבוע) למיושנות.

הבריאות חשובה עכשיו יותר מאי פעם. עם זאת, עבור מיליוני אנשים, אפשרויות המימוש הנוכחיות אינן יעילות בזמן ואינן מעניינות. אם אתה רוצה להרגיש ולהיראות נהדר אבל אין לך זמן או רצון לעשות אימונים ארוכים, אז אתה צריך CAR.OL

2,995 פאונד מחלל Selfridges Smart Tech או מקוון; carolfitai.com