אנו סוקרים את שיעורי הספין הטובים ביותר בלונדון

SoulCycle

מלך הספין עבר את הבריכה ולא יכולנו להיות נרגשים יותר. לאחר שכבר צבר קהל קהל עצום בארצות הברית ובקנדה, SoulCycle פתחה את הדלתות של הסטודיו הראשון שלו בלונדון. האימון בעצימות גבוהה של 45 דקות אהוב על אנשים כמו ביונסה וג'יי זי, הזוג בקהאם, ליידי גאגא, קלואי קרדשיאן, מישל אובמה ומדונה, ומבטיח לספק חוויה שלמה של נפש-גוף-נשמה.

אתר סוהו הרב-מפלסי כולל סטודיו ל-63 אופניים וחלל קמעונאי מואר ומאוורר שבו אתה יכול להרכיב את עצמך בסחורה של SoulCycle. לאחר שהזעת את הלחצים שלך, מסעדת Good Life Eatery נמצאת בהישג יד לתדלוק, בעוד שמוצרי Le Labo, Drunk Elephant ו-Dyson בחדרי ההלבשה יבטיחו שתצא במיטבך.

soul-cycle.com/uk

רוכב רפובליקה

שיעורי הספין הטובים ביותר בלונדון

כשנכנסתי לאולפן פולהאם, האנשים מהכיתה האחרונה נשפכו עם פרצופים אדומים סלק ונוטפי זיעה. אז ידעתי ששיעור הרכיבה הזה יהיה בליגה אחרת.

כל אחד מהאופניים מגיע עם מסך כדי שתוכל לעקוב אחר ההתקדמות שלך, אבל מה שהופך את המעמד הזה למיוחד במיוחד הוא העובדה שיש 'לוח צריבה' על הקיר. לוח השריפה הוא בעצם לוח תוצאות המראה מי שרף הכי הרבה קלוריות. האופי התחרותי שלי גרם לי להיות נחושה להרכיב את הלוח ואני משוכנע שזה גרם לי לעבוד פי 10 יותר ממה שהייתי עושה בדרך כלל.

זו לא הייתה נסיעה קלה בשום אופן והמורה הבטיחה שכולנו נעבוד עד הסוף המוחלט לאורך כל הדרך. בסוף הרגשתי מותשת באופן חיובי וכל סיבוב של הרוכלים היה כואב, אבל זה אומר שהמגבת המרעננת הקרה שהתקבלה לפני המסלול האחרון הייתה כמו מתנה משמיים.

מקום: פולהאם
מחיר: שלושה שיעורים ב-30 פאונד (הצעה ללקוח חדש)
riderepublic.co.uk

FirstLight Cycleשיעורי הספין הטובים ביותר בלונדון

הסטודיו החדש הזה, עם קונספט חדש לגמרי, צץ בווסטפילד בלונדון לאחרונה. ה-USP שלהם הוא שיש מסך ענק מאחורי הספין 'מאסטרו' כפי שהם נקראים כאן, והמסך לוקח אותך למסע מהזריחה לשקיעה – ובכל שבוע יש עיר אחרת. זה נשמע די גימיקי, אבל כשאתה שם ברגע נוטף זיעה כשהשמש זורחת בבהירות על הנוף העירוני של לונדון, זה למעשה די מדהים.

מה שהופך את החוויה לטובה עוד יותר זה המדריכים. ברור שהם נבחרו בשל ההתלהבות והיכולת המוטיבציה שלהם. אם אתה לא מתפתה לזרוק את הידיים שלך באוויר או לצפצף לפחות פעם אחת בשיעור הזה, אז אתה פשוט לא עושה את זה כמו שצריך.

זהו סטודיו ספין חדש ונוצץ, שבו השיעורים עדיין לא צפופים מדי, אז היכנסו לשם מהר לפני שאתם נאבקים על אופניים.

מקום: ווסטפילד לונדון, העיר הלבנה
מחיר: שני שיעורים ב-20 פאונד (הצעה ללקוח חדש)
firstlightcycle.com

מחזור בום
שיעורי הספין הטובים ביותר בלונדון

זהו אולפן ספין עם מבצע חלקלק. יש בר שייקים למשקה לפני האימון, מייבשי שיער של Dyson כדי לסדר את הרעמה שלך לאחר ההזעה וחבורה שלמה של פרצופים ידידותיים מאחורי שולחן קבלת הפנים. כפי שהשם מרמז, האולפן הזה עוסק כולו במוזיקה. המנגינות נמתחות ממש למעלה וביונסה (לשמחתי הרבה) ביונסה מופיעה בכבדות. באמצע השיעור, הרמתי את מבטי ושמתי לב שהמראה כולה אדה בגלל החום שכולנו יצרנו. עכשיו, אם זה לא מה שאתה קורא להדליק קלוריות, אני לא יודע מה כן.

חדרי ההלבשה, אם אפשר להוסיף, בהחלט תוכננו וסודרו על ידי אישה. הם מגיעים עם מראות מרובות, דאודורנט ויש אפילו מחסן טמפון. מחזור בום גם דוגל בקמפיין #CutLoose שמטרתו לגרום לאנשים להתרכז באיך שהם מרגישים כשהם מתאמנים, לא איך שהם נראים – אמן על זה!

מקום: הולבורן, האמרסמית', באטרסי ואנדרטה
מחיר: שלושה שיעורים ב-29 פאונד (הצעה ללקוח חדש)
boomcycle.com

פסיקול שיעורי הספין הטובים ביותר בלונדון

Psycle ידוע כאחד משיעורי הספין הטובים ביותר בלונדון, אז רציתי לראות אם הוא עומד בהייפ. פניתי לאולפן רחוב מורטימר, ממש בלב לונדון, לשם יוצאים עובדי העירייה כדי לשחרר את התסכולים שלהם אחרי יום קשה במשרד.

וזה בטוח לומר שזה מדהים כמו שכולם אומרים. אתה לא יכול להשיג אולפן ספין יותר מגניב מזה. אם אתה לא בעניין של נאומים מטומטמים ומרגיעים ומחשבה על "זה הולך לשנות את חייך", אז זה השיעור בשבילך. זה גס, זה גולמי והמורים לא הולכים עליך בקלות.

הייתה נקודה אחת שבה הזיעה למעשה עפה מהקוקו שלי, ועד שהמשקולות הופיעו, טפטפתי. אין להכחיש שזו עבודה קשה מאוד, אבל אתה תצא מהסטודיו בתחושה כאילו האימונים שלך עברו לשלב הבא. רק אל תצעדי החוצה מהדלת מבלי לעצור ליד בר השייקים לאסוף אותי לאחר האימון.

מקום: רחוב מורטימר, Canary Wharf, Shoreditch, Clapham
מחיר: שני שיעורים ב-20 פאונד (הצעה ללקוח חדש)
psyclelondon.com

Core Collective

שיעורי הספין הטובים ביותר בלונדון

חדר כושר זה נמצא במיקום מעולה בשולי הולנד פארק, ממש ליד רחוב קנסינגטון היי סטריט. ברוב שיעורי הספין יש נעלי קליפס, הנקראות קלעיטים, אבל כאן אתה יכול לבחור לשכור את הנעליים או פשוט לחגור את הנעליים שלך. מה שהופך אותו לאופציה טובה עבור ספינרים מתחילים שלא רוצים להתעסק עם גזירה פנימה והחוצה.

המדריכה הצליחה למצוא את האיזון המושלם בין מוטיבציה לחומרה, ואהבתי את מילות ההשראה שלה ואת פס הקול החובט שלה.

זה שיעור הספין הראשון שהייתי בו בו כל אופניים מגיעות עם מסך דיגיטלי. התצוגה מציגה לך דברים כמו אחוז התנגדות, סיבובים לדקה וקלוריות שנשרפו. וילד עושה את זה גורם לך לעבוד קשה יותר. כשהמדריך אמר לנו לשמור על 115 סל"ד, הייתי נחוש לרווק בזעם כדי שזה יקרה. בשיעור של 45 דקות שרפתי למעלה מ-400 קלוריות ודי התרשמתי מזה – בטח שמגיע לזה בייגל ושייק בבית הקפה בדרך החוצה?

מקום: High Street Kensington, Knightsbridge, St John's Wood
מחיר: חמישה שיעורים ב-60 פאונד (הצעה ללקוח חדש)

corecollective.com

1 מורדשיעורי הספין הטובים ביותר בלונדון

פניתי לאולפן בויקטוריה והמקום הזה צריך לקבל את המלך של כל אולפני הספין – רק על גודלו העצום. מאוחר יותר אני מגלה שזה סטודיו הרכיבה הגדול ביותר בלונדון! אבל התדהמה לא נגמרה שם…

בתוך הכיתה, הסטודיו הדו-קומתי נראה יותר כמו מועדון לילה מאשר מקום לכושר – יש יותר נורות דיסקו ממה שאי פעם אפשר להתחיל לספור, מערכת סאונד ענקית ואפילו מכונת עשן (כן, באמת!). וידעתי שזו הולכת להיות מסיבה אמיתית כשהציעו לי אטמי אוזניים בתחילת השיעור – אבל, לא, לא רציתי שמשהו יפריע לחווית הנסיעה שלי.

זה היה שיעור מדהים והמדריך דיבר דברי חוכמה מעוררי מוטיבציה לאורך כל הדרך. כל החוויה הייתה מדהימה. אני חושב שספינרים של פעם ראשונה עלולים להיות קצת המום, אבל אם כבר יש לך את הבאג, זה המקום להגביר את ההתמכרות למחזוריות שלך. בהחלט אחד משיעורי הספין הטובים ביותר בלונדון שניסיתי.

מקום: Victoria, Broadgate, St Mary Axe, Southbank, Bayswater
מחיר: שלושה שיעורים ב-39 פאונד (הצעה ללקוח חדש)
1rebel.com