אנשים חופשיים: המותג השיקי משתלט על לונדון

גלה מחדש את השמחה בלהתלבש עם אנשים חופשיים


שותפות בתשלום

אמנם תחילתה של כל שנה חדשה מביאה איתה את הרעיון הקתרזי של איפוס, אבל מעולם לא הייתה צורך בהתחלה חדשה יותר מכפי שהיא כעת. אחרי עונת חגים שונה מאוד – רק לאחר 12 החודשים האחרונים – אם אתה דומה לנו, מבטך נעוץ בחריפות על העתיד ועל כל האפשרויות מלאות התקווה שלו. ככזה, אין זה פלא שהתחלנו להרכיב את ארון הקפסולות החלומות שלנו לשנת 2021 כדי להתאים, תוך מחשבה רבה על הרכישות שנבצע כעת, כדי לראות אותנו לאורך העונה שלפנינו. ויש מותג אחד שיצר אוסף של בגדים יפים עם האסקפיזם שאנחנו כל כך כמהים אליו מובנה.

ג'ינס של אנשים חופשייםרוב הסיכויים שכבר שמעתם על Free People, מותג הלייף סטייל הפרימיום שנודע בפריטים המעוצבים והנצחיים שלו, שאינם מנויים ללא צורך לטרנדים חולפים. בליבה תמצאו יצירתיות, הכלה, ביטוי עצמי וקידום הביטחון העצמי; דברים חשובים לחלוטין שאנשים חופשיים מחדירים לכל מי שלובש את בגדיו. כל מה שאתה רואה הוא נגיעה ידנית ומעוצב בתוך הבית במטה שלה בפילדלפיה, ועשוי ללבוש ולאהוב לכל החיים.

תלבושת Free Peopleלמרות שזה אולי נולד בארה"ב, Free People הניח כמה שורשים משמעותיים בלונדון לאחרונה. כמובן, אתה יכול לקנות אותו מהנוחות של הספה שלך דרך האתר הייעודי שלה בבריטניה. עם זאת, עם בוטיקים מדהימים לבנים ומרגמה בכיכר הדוכס אוף יורק של צ'לסי ובקינג'ס רואד, רחוב פלורל בקובנט גארדן, וההיצע הקמעונאי האחרון שלו בווסטבורן גרוב של נוטינג היל, כדי להיכנס לכל אחת מהחנויות שלה צריך להזכיר מה עושה קניות בחיים האמיתיים כל כך נחמדים. שמלות אתריות מתנדפות באלגנטיות ממסילות ברזל יצוק, בעוד שמלות סרוגות נעימות מעטרות בצורה מסודרת משטחי עץ בלונדיני רחבי ידיים. לא משנה באיזה בוטיק תבחרו לבקר, תהיו בטוחים ששום דבר בהם אינו עמוס או כאוטי. למען האמת, הם מרגישים יותר כמו חדרי ארונות מאושרים (שלא לומר בגודל מרשים) מאשר חנויות, מה שאמור להספיק כדי לפתות כל אחד מהתרדמת הסרטוריאלית שלו.

Free People שמלה לבנהאבל מה עם הבגדים? ובכן, שם הדברים נעשים מיוחדים באמת. הדבר שמייחד את Free People ממותגים אחרים הוא הסיפור שהבגדים שלו מספרים – סיפור שבו אנחנו רוצים להיות הגיבור. נתחיל עם השמלות. כל מי שלבשה שמלה של Free People תעיד על הקסם שלה. שמלות של Free People, לעתים קרובות מתנפחות ושופעות ברומנטיות, עוברות ללא תקלות מחורף לאביב רק על ידי החלפת נעל או תוספת של מעיל (שגם ל-Free People יש אינספור סגנונות מצוינים לבחירה). גם כל אירוע נשקל; יש שמלות תחרה מושכות מעוצבות עם מחשבה על טיולים מוארים בכוכבים, אבל גם מדיס מעוצבות ביצורים הרכים ביותר לימים בילויים בנוחות בבית.

סריגי אנשים בחינםובכל זאת, זה ינואר, אז נזהר שלא לדבר על סריגים; במיוחד כשאנשים חופשיים עושים את זה כל כך טוב. מגשרים וקרדיגנים של Free People, שנספגו מחוטים עדינים בגזרות מיוחדות במינם, הם מהחזקים שראינו, מבטיחים לך להיראות אופנתי, כל הזמן שומרים עליך טוסט. מסריגי כבלים קצוצים וצווארי גליל מעוצבים ועד Fair Isles מדומים מחדש וקשמיר בצבעים קליידוסקופיים, אף בסיס צמרי לא התעלם. האסתטיקה החתומה של Free People פירושה שהסריגים שלו משאילים את עצמם לשילוב עם כל דבר, החל מחותלות ועד חצאיות חלקות. ובאופן טבעי, ג'ינס.

Free People Denimלא מתוכנן, מגניב ונוח, ג'ינס ואנשים חופשיים הולכים יד ביד. בטח, למצוא את הג'ינס בהתאמה מושלמת אולי היה קשה לשמצה בעבר, אבל כל זה השתנה הודות לחנות הדנים של Free People. עם אפשרויות סטיילינג נקיות ובסיסיות כדי שתוכלו להתמקד בגזרה, בהתאמה ובמראה של הג'ינס עצמם, מעולם לא מצאנו שקל יותר לגלוש באינטרנט אחר כחולים חדשים (או אפורים, או אקרו). בחנות, החוויה חלקה באותה מידה. עם סקיני, גזרי קרסול, ג'ינס מתרחבים וכל מה שביניהם, חשבו שזה יעד הג'ינס האולטימטיבי.

Free People Hatעבור רבים מאיתנו, אורח חיים פעיל הוא חלק בלתי נפרד מהרווחה הנפשית שלנו. זה משהו ש-Free People מאמין בו בלב שלם ושפך את התשוקה הזו לאוסף שלה, FP Movement. בין אם תרגיל הבחירה שלך הוא יוגה, ריקוד, ריצה או גלישה, מובן מאליו שהבגד שאתה לובש צריך להיות נוח ומעשי – אבל שיקי. אתה יכול להשלים את הטריאדה המרשימה הזו ולהתמודד על כל אימון עם מגוון החוטים המסוגננים של FP Movement עם ביצועים גבוהים.

עכשיו, לאחר שהכרתם טוב יותר, אנחנו בטוחים שתסכימו שההרכב לעונה החדשה של Free People מרשים כמו שהם מגיעים. כמו הלקוחות שלה, הגישה האינטליגנטית, היצירתית, הבטוחה שלה ובעיקר הנוחה להתלבש היא, בסופו של דבר, מה שעושה את זה כל כך ייחודי ומושך. כפי שכבר הזכרנו, עכשיו זה הזמן להשתמש באופנה בתור האסקפיזם שלך. אז, בין אם אתם עולים לרגל לאחת מהחנויות היפות שלה בלונדון, או מאבדים את עצמכם בדפים הדיגיטליים מעוררי ההשראה שלה, העבירו את עצמכם להרפתקה בהובלת סיור לזכור עם Free People.

freepeople.com/uk

בקר בחנות החדשה של Free People בכתובת 188 Westbourne Grove, W11 2RH