בתוך מועדון הבריאות המחודש דיוויד לויד ריינס פארק

אנו מבקרים בפארק דיוויד לויד ריינס המחודש, המציע לך כל מיני הזדמנויות לשפר את הבריאות והרווחה שלך

אם המגיפה גרמה לך לתעדף מחדש את הבריאות והבריאות שלך, אין זמן טוב יותר להתחיל במסע הכושר שלך. מהפך ענק של 7 מיליון ליש"ט מתבצע כעת בפארק דיוויד לויד ריינס כדי למקם אותו כאחד ממועדוני הבריאות, הספא והמחבטים המובילים באזור.

פארק דיוויד לויד ריינס
צפו לציוד הכושר העדכני ביותר בפארק דיוויד לויד ריינס

השלב הראשון של ההשקעה הוא חדר כושר חדש ומהפכני בשטח של 1,215 מ"ר שנפתח באמצע ספטמבר. לצד אזור משקולות חופשיות גדול, אזורי אימון פונקציונליים, ציוד אירובי בעל השפעה נמוכה ומכונות משקולות, החלל החדש כולל מעגל של 8 תחנות של EGYM. תוך שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר, מערכת EGYM מספקת אימון גוף מלא בהתאמה אישית ויעיל ללא שימוש בצלחות או משקולות חופשיות. מכשירי ה-EGYM Smart Strength החדשניים מנחים אותך בכל מפגש ולוחות האימון המותאמים אישית שלך כדי ליצור תנאים אידיאליים לאימונים מוצלחים.

יש גם אזור אימונים בלעדי לחידוש האימונים הקבוצתיים החדש שלהם, Delta. קבל תוצאות מהירות, ללא קשר לרמת הכושר הנוכחית שלך והתאמן עם אנשים בעלי דעות דומות לאורך מחזור של שישה שבועות כדי להגיע לשיא הכושר שלך על ידי ניצול היתרונות של אימון מתקדם. האזור ההוליסטי החדש כולל את המוצרים העדכניים ביותר של פייב קונספט, אידיאליים להכנה והתאוששות לתנועה.

חובבי כושר יתרגשו להוסיף את הדבר הגדול האחרון בתחום הכושר לשגרה שלהם. בלייז כבשה את האומה בסערה, ועכשיו יוצא לדרך שיעור ה-HIIT הייחודי של מועדוני דייוויד לויד בפארק ריינס. ה-Blaze, הממוקם בסטודיו שנבנה ייעודי משלו עם 30 תחנות זמינות, משלב אימון אירובי עם כוח ולחימה כדי לתת אימון אינטנסיבי לכל אורך הדרך, ונועד לשפר משמעותית את הכושר הקרדיווסקולרי ולשרוף קלוריות במהירות. המשתתפים ייהנו להיות חלק מקהילה המוכנסת בעזרת ניטור דופק Myzone, המעודד את המשתתפים בכיתה להגיע ליעדי הכושר שלהם.

בלב ההשקעה החדשה עומד סופר-ספא חדש ומפואר, הידוע בשם Spa Retreat. האזור יכלול בריכות הידרו, סאונות פיניות ומלח, חדרי קיטור קריסטל והדרים, מקלחות, בריכת מים עמוקים, מיטות מחוממות וחדרי הרפיה עמוקים. יהיה מגוון רחב של מתקנים יוקרתיים שתוכלו לבחור ביניהם כדי למצוא שלווה ולהרגיע את השרירים.

המהפך כולל גם אזור גן ירוק חדש ונרחב בשם גן הספא, עם סאונה, תרמילי הרפיה ואזור יוגה ומדיטציה ייעודי, כך שתוכלו להירגע באוויר הצח. והכי חשוב, בריכת הספא מחוברת לבריכת הספא המקורה, ומעניקה לך את היכולת לשחות פנימה והחוצה.

פארק דיוויד לויד ריינס

Bushey Road, Raynes Park, SW20 8TE

0344 245 8058

davidlloyd.co.uk/clubs/raynes-park