האם אופטיקאים פתוחים בנעילה? מדוע לא כדאי להזניח את בריאות העיניים שלך

אופטיקאי פרימיום לונדוני The Eye Place מסביר מדוע חיוני לשמור על בריאות העיניים שלך, אפילו בזמן הנעילה


שותפות בתשלום

המנעולים הרבים השתלטו מאוד על כל היבט בחיינו, כולל איך אנחנו דואגים לעצמנו ולגופנו. בעוד ששיטות מסוימות של טיפול עצמי ואורח חיים בריא יכולות להמשיך בבית מבישול ארוחות מזינות, ועד פינוק ואימונים ביתיים, אנחנו צריכים לבקר אצל האופטיקאים כדי לשמור על בריאות העיניים והעיניים שלנו.

כשירות חיוני, אופטיקאים פתוחים כעת, ו-The Eye Place ממשיכה לספק טיפול עיניים ברמה גבוהה ללא דופי למטופלים ולקהילה המקומית. מאז תחילת המגיפה אלפי אנשים פספסו למרבה הצער את בדיקות העיניים והטיפול הרגילים שלהם, מה שעלול להוביל להידרדרות בראייה ובמקרים מסוימים לאובדן ראייה. כאנשי טיפוח עיניים מחובתנו להגן על מטופלינו ובריאות העיניים שלהם ולעודד בדיקות עיניים כחלק קבוע מאורח חיים בריא.

The Eye Place Store Eye Healthלמרות שאנשים עשויים לחוש חוסר רצון לבקר את האופטיקאים שלהם בנסיבות הנוכחיות לבדיקת עיניים, חשוב להפליא להתעדכן בפגישותיך. בדיקת עיניים היא הרבה יותר מסתם עדכון מרשם, היא גם הערכה של הבריאות הפנימית והחיצונית של העיניים שלך.

ישנן רמות שונות של בדיקת עיניים ב-The Eye Place ואנו מתגאים בשירות המקיף את כל היבטי הטיפול כדי למקסם את הראייה ולשמור על בריאות העין ברמה גבוהה בהרבה. אחד החלקים החשובים ביותר בבדיקת עיניים הוא הערכת בריאות הרשתית הנעשית באמצעות הטכנולוגיה הטובה ביותר באופטומטריה.

The Eye Place Eye Health Technologyהערכת הרשתית שלנו נעזרת בשניים מהמכשירים החדישים שלנו, ה-Optomap וסריקות OCT 3D. סריקת Optomap לוכדת תצוגה של עד 85% מהמשטח האחורי של העין, הרבה יותר מכל שיטה אחרת הזמינה. הסריקה שנאספה מאפשרת לא רק הערכה של מספר החששות הקשורים לעיניים, אלא גם תובנה לגבי היבטים בריאותיים כלליים כגון סוכרת ולחץ דם גבוה. סריקת ה-OCT התלת-ממדית מתרכזת סביב האזורים בחלק האחורי של העין המושפעים בדרך כלל מתהליך ההזדקנות, עצב הראייה והמקולר. שני המבנים נסרקים כדי ליצור תצוגה תלת מימדית של הרקמה המבססת את הקשר בין מגוון השכבות של הרשתית ומבודדת את הסימנים המוקדמים לשינוי.

טכנולוגיה היא לא הדבר היחיד ש-The Eye Place ידוע בו. יש לנו אוסף עצום של משקפיים ייחודיות שנבחרו בשל האינדיבידואליות והבלעדיות שלהם. משמות מוכרים ומוכרים ועד לפריטים העשויים מחומרים טבעיים כמו צפחה וקרן, יש משהו שיתאים לכל הסגנונות והאישיות על המדפים שלנו.

חנויות Eye Placeככל שאנשים מבלים יותר זמן בשיחות וידאו לעבודה ונשארים בקשר עם בני משפחה וחברים, חלה עלייה במספר האנשים שמעדכנים את המשקפיים שלהם. משקפיים הם לרוב הדבר הראשון שאנשים רואים, ובתקופה שבה בגדי טרקלין הם בגדי העבודה החדשים, הם אביזר נהדר להעלות מראה מאופק ולהראות את האישיות שלך. ככל שהסגנון גדול ונועז יותר כך ייטב, כאשר מסגרות אוברסייז, חומרים ברורים וצורות גיאומטריות הם הסגנונות המועדפים לעונה זו. בין אם זה טייס מ-Ray-Ban או עין עגולה מ-Garrett Leight, בטוח תמצאי כאן את מראה העבודה שלך מהבית.

מובן בנסיבות הנוכחיות שביקור אצל האופטיקאים עשוי להרגיש מיותר. בהתאם להנחיות הממשלה והתעשייה, ל-The Eye Place יש מספר אמצעים כדי להבטיח שהביקור שלך יהיה בטוח ונוח. כסביבה קלינית הנוהלים שלנו מנקים ומחטאים באופן קבוע את הציוד בין מטופלים, אמצעים נוספים כוללים מסכי הגנה במידת האפשר, יחידות הגנה מסוג PPE, יחידות עיקור UV עבור ציוד כף יד ומשקפיים מחוטאים לאחר טיפול או ניסיון. הביקורים במנהגים שלנו הם בתיאום מראש כדי שנוכל לנהל מספרים ולהבטיח שהקשר עם אחרים נמצא במרחק בטוח, ומכיוון שיש פחות אנשים בלונדון כרגע, טיול לסניפים שלנו הוא כמו חווית VIP!

בין אם פספסת את הפגישה הקבועה שלך, שמת לב לשינוי כלשהו בראייתך או רוצה לעדכן את המשקפיים שלך למשהו חדש ומרגש, השיטות שלנו פתוחות, ואנו מצפים לראותך.


ככה? בדוק את The Eye Place על איך לשמור על בריאות העיניים שלך