הדרכים הטובות ביותר לנוע ולהפחית מתח

האהבה לפעילות גופנית לא באה באופן טבעי לכולם – במיוחד כשמדובר בשיעורי HIIT (אימוני אינטרוולים בעצימות גבוהה) סוחפי זיעה. עם זאת, מומחים החליטו לאחרונה שאימוני LISS (מצב יציב בעל השפעה נמוכה) יכולים להיות יעילים באותה מידה להפגת מתחים ולשמירה על כושרנו. האם הפגת מתחים יכולה להיות קלה יותר? הירשמו אלינו!

הליכה

הליכה היא דרך נטולת מתח לזוז. הליכה מהירה באוויר הצח מנקה את הנפש ושורפת קלוריות. הקפד למתוח את הרגליים בהפסקת הצהריים שלך כדי להגביר את חילוף החומרים. אם טיול רגוע הוא קל מדי, העלה את העוצמה על ידי הוספת משקולות (משקולות או משקולות קרסול) כדי לגרום ללב לפעום.

יוֹגָה

פעילות גופנית בעלת השפעה נמוכה

אם אתה רוצה לעשות זן אאוט, יוגה היא תרגיל מצוין להפגת מתחים אשר יגרום לך להרגיש את הכוויה מבלי להרגיש את הכאב. יוגה יכולה לחזק את תגובת ההרפיה הטבעית של גופך ולהביא אותך לאיזון בריא. אם אתה רוצה לתבל את זה, נסה יוגה אווירית כדי באמת לקחת את התרגול שלך לגבהים חדשים.

מאמן קרוס

פעילות גופנית בעלת השפעה נמוכה

מכשירי קרוס טריינר הם אלטרנטיבה מושלמת לריצה בחוץ אם אתם מחפשים אימון בעל השפעה נמוכה יותר. מכונה זו מעניקה לך אימון בכל הגוף ומפחיתה את הלחץ על הירכיים, הברכיים והגב, מכיוון ששתי כפות הרגליים נשארות מקורקעות כל הזמן. זה גם שורף קלוריות אמיתי!

פילאטיס

פעילות גופנית בעלת השפעה נמוכה

חזקו את הליבה מבלי להעמיס יותר מדי על המפרקים. בעוד פילאטיס מבוסס רצפה הוא פנטסטי עבור הליבה שלך, שיעורים באמצעות מכשיר רפורמר הם במעמד משלהם בכל הנוגע להארכת גפיים ומתיחה של כתפיים שפופים.

שחייה

שחייה היא עוד תרגיל יעיל להורדת מתחים. בין אם אתם מבצעים מאמצים רגועים או אימון אירובי במים, זה עוזר לשחרר אנדורפינים לתחושה טובה תוך הפחתת חרדה.