החלופות הטובות ביותר לשאיבת שומן לא פולשנית

שאיבת שומן פירושה בתי חולים, הרדמה והשבתה. אבל טיפולי ההרזיה הלא פולשניים הללו הם אלטרנטיבה פופולרית להסרת שומן


אחרי כמעט שנה של חיים בנעילה וארון הבגדים הנלווה לה של חגורות מותניים אלסטיות, אין זה מפתיע שרבים מאיתנו לא מרגישים במיטבנו. אבל למרות שאנו עשויים להתחייב למשטר אכילה בריאה ולביקורים בחדר הכושר ברגע שההגבלות יוסרו, אפילו אימוץ הצעדים הללו לא תמיד יספיק כדי להעביר את הקילוגרמים שהעלינו.

הסיבה לכך היא נוכחותם של תאי שומן עיקשים. תאים אלו רגישים יותר לאינסולין ועשירים יותר בקולטני אלפא, מה שגורם להם פחות להיפתח ולשחרר את השומן שלהם, גם בעת דיאטה.

אבל לפני שתתחיל לחפש בגוגל שאיבת שומן, כדאי לחקור את המצמד של טיפולי היקפי הגוף וההרזיה הלא פולשניים שצצו, שכן טיפולים אלה שוחי שומן ואפס זמן השבתה מציעים תוצאות מבריקות שיגרמו לך להגיע לביקיני שלך, גם אם מזג האוויר החורפי עדיין מתנשא.

בשנים האחרונות ישנה מגמה של אנשים נרתעים מהליכים פולשניים. הם רוצים להימנע מבתי חולים, הרדמה, והכי חשוב, זמן השבתה ממושך. טיפולי הפחתת שומן לא ניתוחיים משתמשים בשיטות שונות כדי למקד ולחסל תאי שומן לא רצויים באמצעות הליך מקומי, ולא כירורגי, מה שמבטיח שיש מעט זמן השבתה.

Skinfluencer Weight Loss CoolSculpting חלופות לשאיבת שומן לא פולשניתהאם הליכים לא פולשניים טובים כמו שאיבת שומן?

למרות שהגישה הפולשנית היא המדד ונותנת את התוצאות הטובות ביותר, הגישה הלא פולשנית עדיין מציעה שיפורים דומים, אם מישהו נחשב למועמד טוב (מישהו עם BMI של פחות מ-30, ועם צלוליט קל עד בינוני).

עם הסרת שומן לא פולשנית, התוצאות מופיעות בהדרגה (אתה מקבל כ-25%-30% הפחתת שומן בפגישה אחת), וזו הסיבה שיש צורך במספר טיפולים. בניגוד לאובדן שומן טבעי, שיטות לא פולשניות ופולשניות מאפשרות לך לדייק ולבחור מהיכן מסירים את השומן. טיפולי הסרת שומן לא פולשניים יכולים לשמש כמעט בכל אזור בגוף. ניתן לטפל בבטן, בצדדים (ידיות אהבה), הירכיים, הסנטר, הצוואר, הגב, הזרועות העליונות והברכיים.

מה זה CoolSculpting?

אחד הטיפולים הפופולריים ביותר מסוג זה הוא CoolSculpting, ומחקרים מצביעים על כך שכמעט 4,000,000 מהליכי השמדת תאי השומן הללו נעשו ברחבי העולם עד היום. CoolSculpting נובע ממדע הקריוליפוליזיס, המשתמש בתגובה התאית לקור כדי לפרק רקמת שומן.

אנרגיה מופקת משכבות שומן, מה שגורם לתאי השומן למות בהדרגה תוך השארת עצבים מסביב, שרירים ורקמות אחרות לא מושפעות. במהלך החודשים שלאחר הטיפול נשלחים תאי השומן המעוכלים למערכת הלימפה לסינון כפסולת.

פגישה אחת אורכת כשעה ותזדקק למספר מפגשים הפרוסים על פני מספר שבועות כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אם כי תתחיל לראות תוצאות ראשוניות מספר שבועות לאחר הפגישה הראשונה שלך ותוצאות סופיות לאחר מספר חודשים.

מה זה Fotona TightSculpt?

אפשרות נוספת היא ליפוליזה בלייזר ובז'אנר זה, ה-Fotona TightSculpt הדו-שלבי שולט בשליטה. זהו טיפול לייזר ייחודי באורך כפול, לא פולשני לפיסול והידוק העור בכל אזורי הגוף.

הטכנולוגיה המתקדמת של הטיפול מפרקת שומן ומחדשת את הקולגן, ומביאה לתוצאות פנטסטיות. והכי חשוב, בעוד שהוא גורם לשומן הלא רצוי להתנוון, הוא אינו פוגע ברקמה היקפית. במקום זאת, הוא ממריץ ייצור מוגבר של קולגן ואלסטין לחיזוק העור ומציע שיפורים משמעותיים בצורה והגוון של אזור הטיפול.

המומחים של Skinfluencer ידועים בשילוב ושילוב של טכנולוגיות ברמה עולמית, גישה שמבטיחה את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. תוכניות ה-Slimfluencer שלהם מנצלות לא רק קריוליפוליזיס וליפוליזה בלייזר, אלא משלבות כל אחת מהן עם טכנולוגיות אחרות של כוכבי זהב כדי להבטיח שתיראה רזה, בגוון ובעלת הצללית המפוסלת הכי יפה שאפשר. אדיוס לשומן!

skin-fluencer.com


ככה? בדוק את כל מה שאתה צריך לדעת על חומרי מילוי עוריים