הכירו את שרין שיפר, המוח מאחורי Skinfluencer

שרין שפר עזבה את אמריקה התאגידית לסצנת האסתטיקה הלונדונית, עם חלומות לבנות אימפריית עור. בהחלט לונדון מגלה יותר


על ידי איב הרברט

בעוד שאופנת עילית מותאמת אישית ותיקים במהדורה מוגבלת העשויים מעור תנין הם ללא עוררין שם נרדף ליוקרה, טיפוח העור לא ממש נצפה באותה ליגה כמו ההיצע הזה – עד עכשיו. עם מרפאת דגל בצ'לסי, Skinfluencer הוא מותג אסתטיקה עם קונספט ייחודי: כלומר להציע טיפולים ברמה רפואית דרך מסע לקוח דמוי קונסיירז' בסביבה הבוטיקית המדהימה ביותר. עם תוכניות להתרחב לפריז בסוף 2021 וקו טיפוח בפיתוח, המותג מגדיר מחדש את הז'אנר שלו, מה שהופך אותו לעצם ההגדרה של יוקרה.

בעלת החזון מאחורי Skinfluencer, שרין שייפר, בעבר הפיכה כוח באמריקה התאגידית ופנים ידועות בחוגי החברה בטקסס, מאמינה שהעור לא רק מצדיק אלא גם מרוויח מהשקעה; זה היה אחד העקרונות המכוננים מאחורי הקמת המותג האמיד.

"תמיד רציתי עור נטול איפור, וכאישה בשנות ה-50 לחיי, אני מעריכה טיפולים אסתטיים שעוזרים נאמנה לשמירה על מראה טבעי וצעיר ואשר משחררים אותי מאיפור כבד כדי לכסות את הפגמים הרבים שלי. ראיתי הזדמנות להציע משהו שחסר לי בתעשיית האסתטיקה. כלומר, לשלב טיפולים חדשניים עם חוויה יוקרתית. כמוני, הלקוחות שלנו לא בהכרח מבוססים בעיר אחת, אז החלום שלי הוא לשכפל את הקונספט בערים מרכזיות ברחבי העולם כדי שהלקוחות שלנו יוכלו להפיק תועלת מחוויית Skinfluencer לכל מקום שהחיים לוקחים אותם. אני מטקסס, שם אנחנו חושבים בגדול!"

Skinfluencer Clinic Exteriorsמסוקרנת מההתקדמות בטכנולוגיות טיפוח מבוססות אנרגיה ובטכניקות אסתטיות, שיפר הפכה את אלה לאבני היסוד של תפריט הפרוטוקולים הייחודי של Skinfluencer, כמו גם כולל מועדפים אסתטיים פופולריים כמו זריקות. "מלבד שירות יוקרתי לפיו אנו מנחים את הלקוחות שלנו במסע הטיפולים שלהם, אנו מציעים תוצאות טיפול משנות משחק באמת", אומר שיפר.

ניתן לייחס את יכולתה של המרפאה לטפל בכל מיני בעיות עור להיותה חמושה בכל טכנולוגיות ה"גיבור" העדכניות ביותר כגון Cutera Enlighten III, Fotona Dynamis Pro, Cutera Secret RF, Cutera XEO Limelight ו-CoolSculpting, משהו שמעט מרפאות אחרות יכולות להתפאר. אבל, חשוב מכך, Skinfluencer מציעה מגוון של פרוטוקולי טיפול המשלבים באופן ייחודי אנרגיות וטכניקות. על ידי מניפולציה של אנרגיות כמו תדרי רדיו, אולטרסאונד ואור, והבטחת שהם פועלים כדי להשלים זה את זה, כל פרוטוקול (ששמותיו המוזרים כוללים Glow Baby Glow ו-Pucker Up) "דוחף את הגבולות של מה שאפשר להשיג עם טיפול אסתטי", מסביר שיפר.

עדות נוספת למצוינות של Skinfluencer היא צוות המומחים שלה. צוות הרופאים והאסתטיקאים הפנימיים של המותג הם מובילים עולמיים בתחומם. הם חייבים גם להשלים את "Skinfluencer-U", שהיא תוכנית הכשרה אינטנסיבית לשלוט בפרוטוקולים של המותג. "עם הידע המומחה שלהם על המדע שמאחורי העור, הם יכולים להשתמש בפרוטוקולים שלנו כדי ליצור תוכנית טיפול מותאמת אישית העונה ביעדי הלקוח ומייעלת את התוצאות. אצרנו את הטכנולוגיות הטובות ביותר הקיימות בשוק והרכבנו צוות קליני ללא תחרות שמבין כיצד לייעל את תוצאות הטיפול. אין מצב שאנחנו לא יכולים לטפל בו".

היצע המותג אינו מסתיים בפנים, שכן הוא מציע טיפולי הרזיה בסוויטת Slimfluencer המרווחת שלו, וטיפולים רפואיים יותר לוורידים ולנגעים שפירים. עם תמיכה של פאנל של רופאים ומטפלים ברמה עולמית, ל- Skinfluencer יש את הכלים, הטכניקות והמומחיות להתמודד עם כל מיני בעיות אסתטיות. "אין לשני אנשים את אותו עור ולאף אדם אין את אותן בעיות עם העור שלו ביום נתון – או בכל שלב – בחייו. יש לנו את הניסיון והטכנולוגיה ליצור תוכניות טיפול מותאמות אישית לכל סוג עור, גיל ומצב, באשר הוא, כדי שנוכל לעזור לך להשיג את מטרות העור שלך!"


בדוק את מקדם ההגנה הטוב ביותר לפנים לקיץ