המומחים של Skinfluencer מסבירים מדוע טיפולים מבוססי אנרגיה יכולים לשנות את העור.

בעבר, טיפולים שמשתמשים באנרגיית לייזר ניגשו בחשש, שכן תופעות הלוואי כגון צריבה, יחד עם זמני השבתה משמעותיים היו שכיחים מדי לנוחות. אבל בשני העשורים האחרונים, כשתעשיית האסתטיקה המשיכה לפתח טכנולוגיה מתקדמת ומשנה משחק שמציעה יתרונות טרנספורמטיביים לעור, הופיעו שתי עובדות בולטות. עובדה ראשונה: לא כל הטכנולוגיה נוצרת שווה. חשוב להבין איזו טכנולוגיה מתאימה למצב בו ברצונך לטפל, מכיוון שטכנולוגיות מסוימות אינן מתאימות לחלק מסוגי העור או למצבים מסוימים. עובדה שניה: כל טכנולוגיה חייבת להיות בידיים אמינות ומומחיות כדי להציע יתרונות אמיתיים ולהגן על בריאות העור שלך. הטכנולוגיה הלא נכונה בידיים הלא נכונות עלולה לגרום לעתים קרובות יותר נזק מתועלת.

עם כל כך הרבה טיפולים שונים המבוססים על טכנולוגיה, זה יכול להיות קשה לנווט ב-techno-speak ולדעת מה מתאים לעור שלך. למעשה, בדרך כלל אין פתרון אחד המתאים לכולם למיטוב בריאות העור ולהשגת מטרות העור שלך. Skinfluencer משתמש במספר טכנולוגיות בפרוטוקולי הטיפול שלנו כדי שנוכל לשלב ולשלב אנרגיות כדי לייעל את התוצאות.

באמצעות מקור אור לא תרמי, פוטו-מכני בשילוב עם משכי דופק קצרים במיוחד – טריליון שניה באורך, PicoGenesis היא דרך מתקדמת, לא תרמית לטיפול בבעיות פיגמנטריות מבלי לפגוע ברקמה שמסביב, תוך שיפוץ העור למציאות אמיתית. התחדשות. זה יכול לשמש לטיפול בנזקי שמש, מלזמה ונגעים פיגמנטיים.

Secret RF היא מערכת חדשנית בתדר רדיו שברירי (RF) שנועדה לעורר ולעצב קולגן, לטפל בסימני ההזדקנות הנפוצים ולרענן את מראה העור בכל סוגי העור. באופן ייחודי, Secret RF יכול לספק אנרגיה בעומקים שונים, כך שניתן להתאים את הטיפולים כדי לתת מענה לדאגות האישיות של כל מטופל כגון קווים עדינים, קמטים, צלקות אקנה, הזדקנות צילום ורצועות בעומק הנדרש.

טיפול אינטנסיבי דופק (IPL) יכול לתקן ולאזן את הבריאות הכללית של העור. מובילת השוק כיום היא LimeLight של Cutera, שניתן להתאים אישית לגווני עור ומצבי הזדקנות שונים, טיפול בכתמי שמש, בעיות בכלי דם, כמו גם איזון המרקם והגוון של העור.

הנוכחות של טכנולוגיות לייזר משלימות כגון Nd:YAG ו-Er:YAG במערכת לייזר אחת היא פיתוח מבריק בתעשייה שכן ניתן להשתמש בהן בשילובים שונים ליצירת פרוטוקולי טיפול שונים. שיטות טיפול שונות אלו יכולות להציע חידוש פני השטח והידוק העור ברמה נמוכה יותר, שהוכחו כמשנים את העור מבפנים ומבחוץ ומקדמים שיפור בקמטוטים, קמטים ואיכות העור.