המקום לעין כיצד לשמור על בריאות העיניים שלך

מדוע ביקור ב-The Eye Place הוא טיול לאופטיקאים שאין כמותו…


שותפות בתשלום

ב-The Eye Place מוצעת למטופלים את בדיקת העיניים המקיפה ביותר בבריטניה תוך שימוש בטכנולוגיה החדשה והאיכותית ביותר בתחום האופטומטריה ומתן 'רמה אחרת' של טיפול עיניים.

בדיקות עיניים סדירות חשובות, לא רק כדי להעריך את הראייה ואת המרשם שלך, אלא גם כדי לבחון את בריאות העיניים שלך. מכונות Optomap ו-OCT (Ocular Coherence Tomography) מצלמים וסורקים את החלק האחורי של העין לפרטי פרטים, ומספקים לאופטומטריסטים שלנו נתונים חשובים לאין ערוך על בריאות העיניים שלך.

ה-Optomap הוא סורק רשתית דיגיטלי שמצלם תמונות של עד 85% מהרשתית. תהליך זה ללא כאבים ולא פולשני לוקח סריקה של החלק הפנימי של העין שלך בשבריר שנייה, מראה לאופטומטריסט יותר את הרשתית מאשר שיטות מסורתיות. ה-Optomap הוא כלי חשוב להקרנה ואבחון של מגוון מחלות עיניים ולא עיניים. התמונות של הרשתית שלך זמינות לצפייה מיידית, מה שמאפשר לאופטומטריסטים שלנו לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר במהירות וביעילות במקרה של זיהוי בעיות כלשהן.

The Eye Place Optomacעוד יצירה מתקדמת של טכנולוגיית טיפוח העיניים היא ה-OCT. זוהי מכונת הדמיה לא פולשנית נוספת המשתמשת בגלי אור כדי לצלם תמונות חתך של הרשתית שלך. זה מאפשר לראות כל אחת מהשכבות הייחודיות של הרשתית בתמונה תלת מימדית. מתוך כך יכול האופטומטריסט למפות ולמדוד את עובים, החיוני לגילוי, אבחון וטיפול מוקדם של מצבי עיניים כגון ניוון מקולרי הקשור לגיל, מחלת עיניים סוכרתית וגלאוקומה.

השירותים של The Eye Place לא כולם מבוססים על בריאות העין והראייה הפנימית. לא פחות חשוב לטפל ולפקח על פני העין, ולכן אנו מציעים את מרפאת EyeGienist™. מרפאת EyeGienist™ ב-The Eye Place פותחה על ידי הבעלים אלכס קמפ במשך שנים רבות כדי לנהל חולים הסובלים מתסמונת עין יבשה, בלפריטיס ומחלות עין קדמיות אחרות. בעידן שבו רבים מאיתנו מבלים שעות ארוכות מול מסך בסביבות מחוממות ומקוררות, התנאים הללו הופכים נפוצים יותר.

EyePlace's EyeGienists™ הם אופטיקאים המתמחים במשטח העין, שהייעוץ שלהם יכול להשתנות מטכניקות היגיינת עיניים פשוטות ועד לטיפול מומחים בבלפריטיס. טכניקות היגיינת עיניים יכולות להיות פשוטות כמו להבטיח שאתה מנקה את עפעפי העיניים ואת קו הריסים שלך באמצעות המוצרים והשיטות הנכונות תוך שמירה על אדיבות לעור ולרקמות העין. מוצרי היגיינת עיניים יכולים לכלול מגבוני עפעפיים המכילים מרכיבים אנטי בקטריאליים כדי לסייע במניעת התרחשות חוזרת של חיידקים לאורך העפעף וטיפות עיניים לחות.

חנות Eye Placeשיטה נוספת בבית לניהול מצבי עיניים כגון בלפריטיס היא שימוש בשקית עין. מכשיר זה הוא שקית חימום המחממת במיקרוגל בדיוק לטמפרטורה הנכונה. לאחר מכן מניחים את השקית מעל עיניים עצומות למשך הזמן המומלץ כדי לעורר ייצור דמעות. לא רק שזה עושה לך טוב, אלא שזה גם מאוד מרגיע! שימוש בתיק העין לעתים קרובות, יחד עם שגרת היגיינת עיניים טובה יכול לעזור להקל על סימפטומים של עיניים יבשות ודלקת בלפריטיס.

מרפאת EyeGienist™ יכולה גם לטפל בבלפריטיס עם מכשיר הנקרא BlephEx™. BlephEx™ היה אחד הפיתוחים המוצלחים ביותר בניהול Blepharitis ומאפשר ל-EyeGienists™ שלנו להיות בעל תפקיד פעיל בטיפול בלפריטיס. פיסת טכנולוגיה מומחית זו תוכננה במיוחד לניקוי ופיילינג בטוח של העפעפיים והריסים. באמצעות מיקרו-ספוג מוגן בפטנט, הוא מסיר בזהירות את הצטברות הפסולת ואת הביופילם עמוס האקסוטוקסינים מקו הריסים שלך. תחשוב על זה כעל טיפול פנים לעפעפיים שלך!

אחת הדרכים החשובות ביותר לטפל בעיניים בבית היא להגן עליהן מפני קרינת UV. UV הוא משהו שאנו מקשרים בדרך כלל עם קיץ ומזג אוויר חם; עם זאת, קרני UV תמיד קיימות וחשיפה יתר עלולה לתרום למצבי עיניים ניווניים כגון קטרקט וגלאוקומה. משקפי שמש הם הדרך הטובה ביותר להגן על העיניים שלך מפני UV, לא רק שהם מגנים על העיניים שלך מהשמש ומספקים יותר נוחות, אלא גם חוסמים קרני UVA ו-UVB.

מישקפי שמשחשוב לזכור בעת בחירת משקפי השמש שלך שהם נושאים את תו CE או התקן הבריטי BS EN ISO 12312-1:2013, מה שמבטיח שהם מספקים רמה בטוחה של הגנה מפני קרינת UV. ישנן אפשרויות רבות ושונות בכל הנוגע לבחירת משקפי השמש שלך, מסגנון וצורה, ועד לפונקציונליות וסוגי עדשות. עדשות מקוטבות הן בחירה פופולרית שכן עדשות אלו נועדו להפחית סנוור ולעתים קרובות לובשים אותן לפעילויות כגון גולף, דיג וסקי. כאשר החורף לרוב לח יותר ולעתים מושלג, עדשות מקוטבות יעזרו להפחית את הסנוור מכבישים רטובים וקפואים ולחסום את קרינת ה-UV המשתקפת מהשלג.

אלו הן רק חלק מהדרכים הרבות שבהן תוכל לשמור על בריאות העיניים שלך. יש הרבה דברים אחרים שאתה יכול לעשות בבית שיעזרו להגביר את בריאות העיניים שלך כולל אכילת מזונות עשירים בחומרים מזינים המועילים לבריאות העיניים שלך ולפונקציונליות, שמירה על לחות טובה ופעילות גופנית סדירה.

מידע נוסף על שירותי טיפוח העיניים שלנו ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו, יחד עם בלוגים אינפורמטיביים על תזונה ופעילות גופנית לבריאות העין.

the-eye-place.co.uk

מיקומים: פארק בלסייז, רחוב הצי, פיצרוביה, ספיטלפילדס


ככה? בדוק את האימונים הביתיים הטובים ביותר לנסות