המרכיבים הטובים ביותר לטיפוח העור שאתם חייבים להשתמש בהם

הרופא האסתטי של Skinfluencer ומומחה הלייזר חולק את מרכיבי טיפוח העור הטובים ביותר הדרושים לבריאות העור האופטימלית


על ידי ד"ר טנג'ה פיליפס

3 ממרכיבי טיפוח העור הטובים ביותר

חומצות אלפא הידרוקסי (AHA)

ישנם סוגים רבים של AHAs אך אחד הנפוצים ביותר בשימוש בטיפוח העור הוא חומצה גליקולית; זה מועיל להפליא לעור. השכבה העליונה של העור נקראת האפידרמיס והיא מייצרת כל הזמן תאי עור אשר מתקדמים בהדרגה אל המשטח החיצוני העליון של העור. עד שהתאים האלה הגיעו לשם הם חוו נזק מסוים. חומצה גליקולית פועלת בתור פילינג כימי כדי לאפשר סילוק עדין של תאי עור מתים אלה, חושפת את תאי העור הבריאים שנמצאים מתחת ומשאירה עור רענן בהיר יותר עם גוון עור אחיד יותר ופיגמנטציה מופחתת.

ויטמין סי

על בסיס יומיומי העור שלנו ניזוק מגורמים סביבתיים רבים כולל UVA/B, אור כחול וזיהום, מה שגורם לעור לייצר רדיקלים חופשיים, הגורמים ללחץ חמצוני ובסופו של דבר להאיץ את תהליך ההזדקנות. במקרים כאלה ויטמין C יכול לבוא לעזרה, לייצב את העור ולכן מונע הזדקנות מואצת – גאוני!

ויטמין C הוא מאוד לא יציב ומגיב בקלות כאשר הוא נחשף לאוויר או לאור השמש, ולכן ויטמין C שאתה רוכש צריך להיות בצורה הנכונה ובעל שיטת המשלוח הנכונה כדי לעשות כל הבדל בעור שלך. (במוצרים רבים לא יהיה את זה ולכן עד שפתחתם את המוצר, כל ויטמין C הפכו ללא פעילים). הבחירה שלי היא ZO Skin health C בהיר 10% המופעל במגע עם מחסום המים הטבעי של העור. זוהי פורמולה נטולת מים ומספקת מינון חזק של ויטמין C.

ויטמין

זה ידוע בשמות מרובים, כולל רטינואידים, רטינול, חומצה רטינואית, רטיניל ורשתית. כל נגזרת צריכה להיות מומרת על ידי העור לחומצה רטינואית כדי להיות יעילה, לכן חומצה רטינואית ישרה היא החזקה ביותר.

בצורותיו הרבות, ויטמין A הוא מרכיב מפתח בפורמולות אנטי אייג'ינג שכן יש לו את היכולת להגביר את ייצור הקולגן ולכן מאט את תהליך ההזדקנות. רטינואידים גם מקלפים בעדינות את העור ומשפרים את התחלופה והגדילה התאית, מה שהופך אותו לטיפול יעיל בנזקי השמש והיפרפיגמנטציה וכן באקנה.

ישנם שני כללי זהב עם נגזרות של ויטמין A. ראשית, התחל תמיד עם ריכוז נמוך כי זה נותן לעור זמן להסתגל ולהגיב למרכיב. הכניסו אותו בהדרגה לשגרה שלכם, אולי פעם בשבוע, ובנו את זה בהדרגה. שנית, תמיד ללבוש קרם הגנה טוב במהלך היום כאשר אתה משתמש בנגזרות של ויטמין A – זה הכרחי להגן על העור שלך מכיוון שמוצרים אלה יהפכו את העור שלך לרגיש יותר.

307 Fulham Road, SW10 9QH; skin-fluencer.com


ככה? בדוק 15 ממוצרי היופי הטובים ביותר שניתנים למילוי חוזר