המשימה של בריאות האדם לשנות את הגישה שלנו לבריאות

באמצעות רפואה מסורתית ומודרנית, בריאות האדם נמצאת במשימה לשנות את הגישה שלנו לבריאות


שותפות בתשלום

דמיינו לעצמכם את זה: זה בוקר יפהפה, התעוררתם רעננים, במיטב הבריאות והיום הוא שלכם. מה אתה הולך לעשות? אולי אתה פשוט רוצה לחטט בגינה או להתמודד עם פרויקט עשה זאת בעצמך שתכננת. אולי מתחשק לכם משחק טניס או סיבוב גולף, או אולי הנכדים מבקרים ואתם מצפים להרים אותם לזרועותיכם ולתת להם את החיבוק הכי גדול. אולי אפילו תרצו לצאת על האופניים שלכם, לצאת לטיולים רגליים, או אפילו לטפס על הר.

זה בלב לבריאות האדם: לעזור לך להיות במצב הבריאותי הטוב ביותר האפשרי כדי שתוכל לעשות את כל הדברים שאתה אוהב מבלי שהבריאות שלך תעצור אותך.

בריאות האדםרוב הזמן רק כשהבריאות שלנו הופכת לבעיה אנחנו חושבים על זה. הגישה של החברה שלנו לבריאות מתמקדת לעתים קרובות בתיקון דברים כשהם משתבשים. נטילת גלולה או תרופות היא בדרך כלל הרבה יותר קלה ומהירה מהתמודדות עם הגורם השורשי של מחלות כרוניות רבות. החיים העמוסים שלנו פירושם שלעתים קרובות מדי אנו דוחים פנייה לרופא שלנו, וכשאנחנו עושים זאת, זה יכול להיות ממהר. לרופאים שלנו לא ניתן מספיק זמן כדי להבין באמת מה קורה, או לחקור ביסודיות גורמי אורח חיים שהוכחו רפואית כבעלי השפעה רבה על הבריאות והנטייה שלנו לפתח מחלות ומצבים מסוימים. לפעמים אתה לא יכול לשים את האצבע על מה לא בסדר, אבל אתה פשוט לא מרגיש נכון או בריא כמו שהרגשת. זה מפתה פשוט לחייל לקבל את זה, לא לרצות להטריד אף אחד. יכול להיות שהרופא שלנו לא הצליח לקבוע אבחנה או שאכן אנחנו מקווים שהדברים ישתפרו מעצמם. הידרדרות איטית יכולה להיעלם מעיניו עד שהיא הופכת לבעיה חריפה.

בריאות האדם הוא שירות בהנחיית רופאים שתוכנן מתוך מחשבה על בעיות אלו, ללא מגבלות זמן ועם התמקדות במניעה כמו גם בריפוי. אנחנו רוצים לדעת מה מפריע לכם, אנחנו רוצים להשקיע זמן בהבנת המשמעות של בריאות טובה עבורכם, בין אדם לאדם. הגישה שלנו שונה – זה קצת כמו פנסיה אבל לבריאות שלך. הכנסה קבועה אפילו של כמויות קטנות תעזור לך לא רק להוסיף שנים לחיים שלך אלא להוסיף חיים לשנים האלה! אנו יודעים שהרבה דברים אינם בשליטתנו, אבל כשזה מגיע לבריאות שלך, הגיע הזמן לקחת שליטה על הדברים שאתה יכול. הצוות בבריאות האדם הם מומחי רפואה ובריאות מנוסים שיכולים לעזור לך להשפיע על גורלך הבריאותי באמצעות המומחיות והתשוקה שלהם.

בריאות האדם אב ובתואז איך אתה מרגיש היום? ישנת לילה טוב? האם אתה עייף, לחוץ, מתקשה לנהל את המשקל שלך, הורמונים בכל מקום, סובל מכאבים ובעיות ניידות? האם יש לך לחץ דם גבוה, סוכרת, כולסטרול גבוה או מצבים כרוניים אחרים? יש לך גוש שפיר או גבשושית שאמנם אינה מזיקה היא מעצבנת אותך?

אנחנו רוצים לדעת, אנחנו רוצים לעזור, ויש הרבה דרכים שאנחנו יכולים. הבסיס שלנו הוא ברפואה המסורתית, אך אנו משתמשים גם בשיטות מודרניות כדי לספק את השירותים שלנו ואת הטכנולוגיה המתקדמת בכל הנוגע לאבחון. לדוגמה, ההתייעצויות שלנו הן וירטואליות כך שתוכלו להיראות בנוחות, בטיחות ונוחות של הבית שלכם. אנו משתמשים בבדיקות גנטיות כדי לפתח תוכניות תזונה מותאמות אישית. לכל אחד יש את השרטוט הגנטי הייחודי שלו ואנו מאמינים באמצעות הראיות שהראו שזה המפתח לפתיחת התפיסה שלנו של האדם העתידי, מישהו שיודע דרך הבנת ההרכב האישי שלו, אילו בחירות אורח חיים יעניקו לו את התוצאות הבריאותיות הטובות ביותר האפשריות.

המייסד והבעלים של Human Health הוא ד"ר Mayoni Gooneratne (MBBS, BSc, MRCS), חבר באגודה הבריטית לרפואת אורח חיים ומנתח כללי בלונדון עם למעלה מ-18 שנות ניסיון רפואי וכירורגי. הקריירה המקצועית שלה החלה בכירורגיה רפואית, כבוגרת בית הספר לרפואה של בית החולים סנט ג'ורג' בלונדון, והיא חברה בקולג' המלכותי לכירורגים מאז 2002.

ד"בריאות האדם נוצרה כי באמת רציתי לבדוק איך לשרת את הקהילה המקומית שלי טוב יותר", היא אומרת. "זה הפך למשהו שניתן לספק באופן וירטואלי ולמעשה יש לו טווח הגעה גדול יותר ממה שיכולתי לקוות לו. למרות שהשקנו רק בתחילת השנה הזו, אנחנו כבר רואים שינויים מדהימים בחיי המטופלים שלנו ואני רוצה שאנשים יידעו שהם יכולים לעשות את השינויים האלה. בריאות לקויה לא חייבת להיות יעד בלתי נמנע.

יש לנו כבר מגוון פנטסטי של שירותים כמו רופא משפחה פרטי, ניהול משקל, BHRT, טיפול ברצפת האגן, ניתוחי עור קלים, פיזיותרפיה, בדיקות דם וקוביד, אם למנות כמה, אבל יש לנו עוד הרבה באופק!"

צור קשר עם בריאות האדם בטלפון 020 8054 9191 או בקר בכתובת drmhumanhealth.co.uk