הסוקה: אנו מבקרים במרכז הפסיכותרפיה החדש

הסוקה הוא מרכז פסיכותרפיה חדש שמציב את לקוחותיו במקום הראשון. לונדון בהחלט עושה סיור באתר קנזינגטון שלה


על ידי איב הרברט

אם ניסיתם ואז נפלתם מטיפול פסיכולוגי אחרי כמה פגישות, מזל טוב, אתם לא לבד. למעשה, זה קורה כל כך הרבה שיש לזה מונח רשמי: הפסקת טיפול בפסיכותרפיה. שאל מתרגל מדוע זה קורה והם עשויים (בצדק) לתת לך תנאים רשמיים נוספים להוסיף לראשון. שאל לקוח ואלה שלוש מהתשובות הנפוצות ביותר:

• לא חשבתי שזה עובד

• אני לא בטוח שהמטפל שלי הבין אותי

• הוא/היא פשוט ישב שם

לפעמים, כמובן, הלקוחות יהיו צודקים בהערכתם, אבל לעתים קרובות יותר בעיות מתעוררות רק בגלל שהם מרגישים שאינם מסוגלים להפנות את שאלותיהם ישירות למטפל – ובואו נודה באמת, גם אם כן, ייתכן שהם לא יקבלו מענה מסוג זה. הם רגילים כאשר משלמים עבור שירות.

הסוקהאז בהתחשב בעובדה שבעיית ה'נשירה' כל כך ברורה, מדוע היא נשארת כל כך נפוצה? צעד קדימה עם התשובה: The Soke, מרכז חדש המספק פסיכיאטריה, פסיכותרפיה, ייעוץ משפחתי ופיתוח מנהיגות בלב דרום קנזינגטון. לדברי המייסדת, מרים מדין, מה שחסר למגזר הבריאות ההתנהגותי הוא לא שלל מומחים כדי להבין אנשים בתוך חדר הייעוץ. אלה האנשים שיכולים להבין את צרכי השירות של הלקוח מחוצה לו.

"ההצעה שמישהו ילך לטיפול היא לבקש ממנו לעשות צעד ענק מחוץ לאזור הנוחות שלו. זה רק טבעי שיהיו להם שאלות וחוסר ביטחון לגבי החוויה. זה תלוי בספקים לגרום ללקוחות להרגיש בטוחים ומעודכנים לגבי התהליך, ובכך לעודד אותם להישאר מעורבים בו.

"למרבה הצער, מתרגלים לא באמת מחווטים לחשוב על מרכיבי ה'שירות' של עבודתם. לכן ב-The Soke אנו שמים לב לחוויה הממשית של אנשים בטיפול ודואגים שאנו משנים תהליכים כאשר אנו רואים מקום לשיפור. אנו עוקבים אחר המסע של הלקוח מהרגע שבו הם מתחילים לשקול לדבר עם מישהו ועד לכניסה הפיזית הראשונה שלו לעולם הבריאות ההתנהגותי והרבה מעבר לנקודה שבה ה"קורס" שלהם נגמר".

הסוקה לא רק מדברים טוב, הם באמת שמים את כספם במקום שבו הפה שלהם. המתחם שלהם הוא בניין אופי משופץ להפליא המציע חדרי ייעוץ מפוארים ו"פודים שקטים" פרטיים לשימוש הלקוחות. הצוות שלהם כולל גם מנהל שירותי לקוחות. ברור שיש שם חדש בעיר, והוא הולך לטלטל את העניינים.

241 Fulham Road, SW3 6HY; thesoke.uk


ככה? בדוק כיצד להישאר מאושר ברשתות החברתיות