הקסם של קרם לחות שנבחר היטב

מומחי העור שלנו ב- Skinfluencer מפרקים את החשיבות של קרם לחות שנבחר היטב


ניקוי, גוון ולחות היא המנטרה הבסיסית ביותר לטיפוח העור, ולמרות שאתה יכול לדלג על גוון כחלק מהשגרה שלך (כלומר, אם חומר הניקוי שלך מאוזן ב-pH), הלחות אינה ניתנת למשא ומתן, במיוחד אם יש לך עור יבש.

מלבד החזרת הלחות, קרם הלחות מספקים גם שכבת הגנה בעור מפני חיידקים ומזהמים, הגורמים לכתמי עור כמו כתמים ונקבוביות סתומות, וקרם לחות שנבחר היטב יכול למעשה להאט את הזדקנות העור.

טיפול בעור שלך לא צריך להיות מסובך. על ידי בחירת קרם הלחות המתאים לסוג העור שלך, יש לך את היסודות של שגרה שאתה יכול לבנות עליה ולהבטיח שהעור שלך תמיד זוהר וזוהר.

עור יבש נוטה להיות נוטה יותר לקמטים ולצניחה בגלל רגישותו לדלקת כרונית, הגורמת לפירוק הקולגן, חלבון הפיגומים של העור. להחזרת הלחות יש להשתמש בקרם לחות שיספוג מים מהאוויר (חומר לחות) ויחליק עור מחוספס (מרכך). בעוד שלרוב קרמי הלחות בז'אנר העור היבש יהיו שני אלה, בטובים ביותר יהיו גם מרכיבים לוכדי מים כגון חומצה היאלורונית. התקלפות היא בעיה נפוצה של עור יבש ולכן קרמים ושמן עובדים בצורה הטובה ביותר מכיוון שהעקביות העבה יותר מספקת לחות רבה יותר ומונעת איבוד לחות אך הימנעו מאלה הכוללות אלכוהול מכיוון שהם יכולים לייבש את העור אפילו יותר.

תמונה של Pexels

לבעלי עור שמן יש יחסי אהבה-שנאה עם שמנוניות – זה מועיל לבריאות העור, אבל כשיש יותר מדי מזה, זה יכול להוביל לאקנה. עם זאת, לא ידוע לרוב, שכאשר יש יותר מדי חלב, העור למעשה מיובש מכיוון שהוא מפצה יתר על המידה על התייבשות על ידי ייצור שמנים נוספים. זו הסיבה שאתה צריך לחות למרות שיש לך עור שמן; אבל בחרו כאלה שהם על בסיס מים וללא שמן. קרמי לחות ג'ל הם הטובים ביותר מכיוון שהם קלים אך מעניקים לחות וכדי להתמודד עם אקנה, חפשו קרמי לחות שיש בהם חומצה סליצילית.

בעוד שעור רגיל יכול להפיק תועלת מכל סוג של קרם לחות, עור מעורב, המאופיין באזור T שומני (מצח, אף וסנטר) ועור יבש על הלחיים, דומה לבעלי שני סוגי עור. אבל קרמי לחות שקופים יכולים לאזן סוג זה ולהעניק לחות לעור היטב מבלי להוסיף שמן לאזור ה-T.

עור רגיש זקוק להרבה TLC. קרם הלחות שלך צריך להיות נקי מחומרים קשים כגון פרבנים, אלכוהול וניחוחות, שעלולים לגרום לאדמומיות וגירוי.

Skin-influencer.com


ככה? בדוק את עוד האופנה והיופי שלנו