התחלה חדשה: להיות בריא לתמיד

ד"ר פיליפ בזייר, המנהל הרפואי של PronoKal בריטניה, מסביר כיצד לבריאות לתמיד


זו שותפות בתשלום

עודף משקל והשמנת יתר נמצאים כעת בחדשות מכיוון שהם יכולים להגביר את חומרת ה-COVID-19. למעשה, הם נוכחים במשך עשרות שנים כמגיפה עם השלכות בריאותיות עצומות לטווח ארוך, אם כי פחדים פוליטיים וחברתיים מנעו נקיטת פעולה יעילה. למידע נוסף, בהחלט דיברתי עם ד"ר פיליפ בזיירמנהל רפואי של PronoKal UK, חברה המוקדשת לבריאות באמצעות ניהול משקל ואורח חיים.

האם טיפולים תזונתיים לעודף משקל והשמנה באמת יכולים להיות יעילים?

כן, הם בהחלט יכולים. אני רואה את זה בקליניקה שלי כל יום. אנו משתמשים בתוכנית אינטגרלית של תזונה ואורח חיים, שיטת PnK, המבוצעת בפיקוח רפואי. המטופלים שלנו מקבלים תמיכה מתמשכת ואינדיבידואלית מתזונאים-מאמנים ומאמן אישי, משחזרים בריאות באמצעות ירידה במשקל ופעילות גופנית מתונה. וחשוב מכך, אנו עוקבים אחר זה עם חינוך מחדש תזונתי כדי לעזור למטופלים לפתח את התזונה הבריאה המועדפת עליהם שהם יכולים לשמור לטווח ארוך כדי למנוע עליה במשקל.

האם הדיאטות האלו לא משאירות אותך רעב וחלש?

לא. אחד היתרונות הגדולים של שיטת PnK הוא התזונה הקטוגנית שלה, שממזערת את הרעב למרות צריכת הקלוריות הנמוכה מאוד. הגוף מסתגל במהרה לשריפת שומן ולא לסוכרים, תוך שמירה על רמות האנרגיה; המשמעות היא שהמטופלים עדיין מסוגלים להתאמן, מה שביחד עם נוסחת החלבון שנחקרה בהרחבה, ממקסמת את שימור השרירים. תכולת השומן הנמוכה מאוד של דיאטת PnK פירושה שהשומן שאתה שורף הוא ממאגרי השומן שלך, כך שהירידה במשקל היא מהירה.

מה ההבדל בין PronoKal לתוכניות אחרות?

שיטת PnK נועדה להגן על השרירים ולהפחית את הדלקת, הגורם הבסיסי למחלה הקשורה להשמנה. השיפור בשינויים מטבוליים רבים מביא יתרונות בולטים לסוכרת מסוג 2 ולמחלות כרוניות אחרות. לדיאטות קטוגניות אחרות יש בדרך כלל תכולת שומן גבוהה יותר, ולכן הירידה במשקל איטית יותר. ודיאטות דלות קלוריות לרוב אינן יכולות לספק מספיק חלבון, מה שמוביל לאובדן שרירים כמו גם שומן.

כמה משקל אנשים יכולים לרדת?

אני אומר "כמה משקל אתה רוצה לרדת?" עם PronoKal, המטרה היא בריאות לטווח ארוך ולא משקל ספציפי המבוסס על מדד רפואי. הרגשתי שבוריס היה מאוד חצי לב עם הצעתו של חמישה קילו, אבל אפילו זה משפר את הבריאות. בעוד שחלק מהמטופלים שלנו רוצים לרדת רק כמה קילוגרמים, אחרים צריכים להוריד שניים או שלושה אבנים, או יותר, ועם PronoKal הם יכולים להשיג זאת. רק דמיינו את התועלת הבריאותית שלהם.

מה לגבי הסיכון למחלות הקשורות להשמנה?

מלבד הסיכון הנוכחי מ-COVID-19, ירידה במשקל באמצעות תוכנית בריאה כמו שיטת PnK מפחיתה את הסיכונים למחלות כרוניות רבות, כולל סוכרת מסוג 2, מחלות לב ואפילו אלצהיימר וסוגי סרטן מסוימים.

בקר בכתובת pronokal.com/uk או התקשר למספר 0207 183 2391 כדי לדבר עם תזונאי ולמצוא רופא PronoKal בקרבתך.


זו שותפות בתשלום