התכוננו ליום המירוץ

תוכנית אימוני חצי מרתון למתחילים

אם אתה חדש לגמרי בריצה אז תסתכל על תוכנית Couch-5K לפני שתתחיל בתוכנית אימונים זו. יש הרבה אפליקציות זמינות שיעזרו לך לקפוץ לאימוני חצי מרתון שלך, ואתה תהיה רץ חזק יותר בשביל זה. כאשר בונים את הזמן על הרגליים במהלך ריצות הסיבולת של יום ראשון, חשבו על המסלול שלכם, ואם אתם צריכים, חלקו אותו למפגש ריצה/הליכה. הנחיות הריצה מפרקות כמה גישות לריצה/הליכה.

תוכנית אימונים לחצי מרתון ביניים

תוכנית זו מבוססת על ריצה נוחה של 5-10 ק"מ ומתמקדת בפיתוח סיבולת ומהירות. כאשר בונים את הזמן על הרגליים במהלך ריצות הסיבולת של יום ראשון, חשבו על המסלול שלכם. אתה יכול להשתמש בפגישה כדי לחקור עם חברים. פנה לפארק המקומי שלך וקבע מסלול. ריצת לולאות יכולה להיות דרך מצוינת למקד את הקצב שלך ולדעת שאתה לא רחוק מדי מהבית אם תצטרך לקצר את הפגישה.

תוכנית אימונים של חצי מרתוןתוכנית אימונים מתקדמת לחצי מרתון

תוכנית זו מבוססת על היותה נוחה לרוץ 10-15 ק"מ באופן קבוע. בנוי סביב ארבע ריצות בשבוע, הוא מתמקד בהוספת עבודת מהירות כדי לשפר את יעילות הריצה שלך, כמו גם להעביר אותך את מרחק חצי המרתון כדי לאפשר את הביצועים הטובים ביותר שלך ביום המרוץ.

תוכנית אימונים של חצי מרתון

לעוד רמזים ועצות, פנו אל Royal Parks Half Runner Hub שבו תוכלו למצוא מדריכים נוספים, אירועים וטיפים לריסוק אותו ביום המרוץ. יש עדיין זמן להירשם ל-Royal Parks Half עם ארגון הצדקה שבחרת. בקר באתר כדי לראות את ארגוני הצדקה המשתתפים, ואז פשוט שלח להם אימייל להגשת מועמדות.

למידע נוסף, בקר בכתובת royalparkshalf.com