טיפים למומחים לעבודה מהבית

המומחים של Bupa Global מספקים את הטיפים שלהם לשמירה על רווחתך בזמן העבודה מהבית


זו שותפות בתשלום

עבור אנשים רבים, הבית הוא המקום שאליו הם חוזרים, כדי לפרוק את העול מהלחצים והלחצים של החיים. אבל במהלך המגיפה היבטים רבים של החיים התמזגו, ובתים נאלצו לספק לא רק מקלט בטוח ליחידים ובני משפחותיהם, אלא גם מרחב פונקציונלי לעבודה.

נתונים עדכניים ממדד רווחת המנהלים של Bupa Global*, מראים כי 38 אחוז מהאנשים בעלי הון גבוה מתכננים להמשיך לעבוד בגמישות מהבית, וכמעט אחד מכל חמישה יעבוד מבית הנופש שלו. אבל מומחים לבריאות הנפש מייעצים שטשטוש החלוקה בין העבודה לחיי הבית וההשפעה על הרווחה יכול להיות מורכב.

אז, אילו צעדים יכולים אנשים לנקוט כדי להגן על המרחב והרווחה המשפחתית שלהם ולהבטיח ש"חדר הישיבות הביתי" יהיה פרודוקטיבי ומספק?

Bupa Global - טיפים לרווחה לעבודה מהביתכיצד להגן על רווחתך בזמן העבודה מהבית

צור גבולות פיזיים ונפשיים

עבור ד"ר לוק ג'יימס, המנהל הרפואי של Bupa Global, זה חיוני ליצור גבולות ברורים בבית: "אנחנו שומעים ממנהלים רבים שהם לא מסוגלים לכבות, או שהם מתקשים להתרכז, וזה כאן המקום שבו גורם פיזי חלל עבודה, שניתן לצאת ממנו לאחר סיום יום העבודה, יכול מאוד לעזור".

זה גם אומר להטיל גבולות פסיכולוגיים, להבטיח שגם זמן העבודה וגם זמן המשפחה מוגנים. עבור חלק זה אומר כיבוי הודעות דוא"ל וטכנולוגיות שיתופיות לאחר שיום העבודה מסתיים או צמצום שיחות לא דחופות בסופי שבוע. עבור אחרים, שמירה על הפסקות צהריים וזמן לפעילות גופנית חשובה במיוחד.

הישאר ממוקד באיזון 'עבודה-חיים' שאתה רוצה

עבור רבים, החיים לא חוזרים ל'עסקים כרגיל' בקרוב. המחקר של Bupa Global מצא שיותר ממחצית מהמנהלים העולמיים אינם מתכננים לחזור לאותו קצב חיים מהיר, ורבים השקיעו זמן רב יותר בהתמקדות ברווחתם, בתשוקותיהם ובתחביביהם.

"זה חשוב להגנה על רווחה ובריאות נפשית. אנו גם מאמינים שיחידים, משפחות ומעסיקים חייבים להיות מחויבים לדבר בפתיחות על דאגות, ולבקש עזרה מוקדם", אומר ד"ר ג'יימס.

קבל עזרה כשאתה זקוק לה

סטיגמות סביב מצבים נפשיים עלולות להוביל לעיכובים בקבלת הטיפול. אבל לאבחון מוקדם יכולה להיות השפעה חיובית על הפרוגנוזה ארוכת הטווח.

ד"ר ג'יימס מסכם: "ב-Bupa Global, אנו מכירים בכך שבריאות נפשית חשובה לא פחות מבריאות גופנית ומאמינים בסיוע לאנשים להרגיש במיטבם ולהישאר כך. אנו יודעים שכאשר בן משפחה נאבק בבריאות הנפשית שלו, זה יכול להשפיע על כל המשפחה – זו הסיבה שאנו מציעים כיסוי בריאות נפשי נרחב ליחידים ולמשפחותיהם".

למידע נוסף על תוכניות בריאות מובחרות של Bupa Global בקר ב-bupaglobal.com/withyou או דבר עם צוות הלקוחות הפרטיים שלנו היום בטלפון 0371 346 0425

שיחות עשויות להיות מוקלטות. Bupa Global הוא שם מסחרי של Bupa Insurance Limited ושל Bupa Insurance Services Limited. Bupa Insurance Limited מוסמכת על ידי הרשות להסדרת זהירות ומפוקחת על ידי הרשות להתנהלות פיננסית ורשות ההסדרה הזהירה. Bupa Insurance Services Limited מורשית ומוסדרת על ידי הרשות להתנהלות פיננסית.

*Bupa Global Wellbeing Index (ספטמבר 2020). מחקר שנערך בקרב 450 אנשים בעלי הון גבוה ומנהלים בכירים ברחבי בריטניה, צרפת, ארה"ב, איחוד האמירויות הערביות ומצרים


ככה? בדוק עוד עצות בריאות ורווחה