יום טיפול עצמי עם Laban London Barbers

פנקו את עצמכם בטיפול בקיטור זקן ב-Laban London Barbers.

הכירו את Laban London Barbers, הסלון המציע טיפולים חדשניים כדי לשמור על זקנכם בכושר טיפ-טופ

זה נראה לא הוגן שהעדכניות ביותר בתחום טיפולי היופי עדיין פנויות לנשים. זה 2021, וטיפולים כמו חומרי מילוי ובוטוקס פופולריים יותר ממה שהיו אי פעם. איפה כל הטיפולים לגברים?! גם להם מגיע להרגיש ולהיראות במיטבם.

היכנסו ל-Laban London Barbers, הסלון החדש והטרי ביותר בדרום מערב לונדון. הסלון ממוקם מול הסביבה השופעת והירוקה של Wandsworth Common ובנוחות ליד הפאב The Allthorp, הסלון מציע מגוון רחב של טיפולים כדי שתרגישו במיטבכם.

הסלון עצמו – המכונה 'החממה', מציע אווירה רגועה ונינוחה, מעוצב עם ריהוט של אמצע המאה ושרכים חיים. הצוות הידידותי אך המקצועי גורם לכם להרגיש ממש בבית ושמחה לדבר על רשימת הטיפולים הנרחבת שיש להם בהיצע, כולל תספורות, קישוט זקן, טיפוח וגילוח. שבי והקדיש זמן ליהנות מהאווירה הנינוחה, טהמראה האלגנטי של מספרה מקצועית, רשימת השמעה נהדרת ומבחר שפע של מגזינים המוצעים.

הספרים ב-Laban London Barbers הם מיומנים מאוד וגאים גאווה בעבודתם. לצד שירותים מסורתיים יותר, לאבאן לונדון מציעים גם קולקציה מיוחדת של טיפולי זקן, כולל טכניקת 'קיטור זקן' החדשנית, טיפול שמוסיף עד 25% יותר לחות לזקן שלך, ומי לא רוצה את זה? הטיפול מביא לזקן מטופח ומטופח שישאיר את החברים שלך קצת קנאה (וכמובן, לשאול מי הספר שלך).

בפעם הבאה שתצאו לקצץ, הפכו את זה לחוויה. יום טיפול עצמי. יום לזכור. רדו ל-Laban London Barbers, תהנו מהסביבה השלווה, וכמובן לכו לפאב השכן לאחר מכן כדי ליהנות מחצי ליטר קר ולהשוויץ בזקן החדש והמלהיב שלכם. כל הכבוד על זה.

labanlondonbarbers.com