ייעוץ מומחה כיצד ליישם שיזוף מזויף

שיזוף עצמי יכול להשתבש בצורה רצינית. כתמים כתומים, פסים לא אחידים וסדינים מוכתמים הם רק חלק מהתומים המזויפים שזופים שיכולים לקרות אם לא נשתמש במוצרים ובטכניקות הנכונות. עם הקיץ מעבר לפינה וחגים (בתקווה) באופק, מומחית השיזוף ושגרירת סנט טרופז, מיכאלה בולדר, חולקת את עצותיה המומחיות לשליטה בזוהר הברונזה…


על ידי מיכאלה בולדר

הדרך הטובה ביותר ליישם שיזוף מזויף: טיפים לשיזוף עצמי חסינים בפני תקלות

שלב 1: הכן את העור

כדי להבטיח את השיזוף המזויף המושלם, שימו לב במיוחד להכנת העור; התחל בהסרת שיער לא רצוי (באופן אידיאלי 24 שעות לפני) ולאחר מכן הסר את כל שאריות השיזוף על העור על ידי הקצפה של שכבת מסיר שיזוף, כגון מסיר שיזוף מזויף St.Tropez & פריימר מוס (14.50 ליש"ט) על עור יבש, המתן 5 דקות ואז שפשף את העור נוסף באמצעות כפפות פילינג או כפפה במקלחת. אם אין לך שאריות של שיזוף, אתה עדיין צריך לשפשף את העור כולו יחד עם ג'ל רחצה נטול שמן כדי להסיר תאי עור מתים לא רצויים. סיים את המקלחת עם מים קרים על הרגליים כדי לסגור את הנקבוביות.

שלב 2: לחות

ביום של מריחת השיזוף, השתמש תמיד בכפפת שיזוף טרייה או נקייה ומרחי קרם לחות נטול שמן על כל האזורים היבשים כגון ידיים, פרקי כף היד, מרפקים, ברכיים, רגליים וקרסוליים.

שלב 3: מרחו את השיזוף

השתמש בארבע משאבות של שיזוף עצמי, כמו החדשה St.Tropez Ashley Graham מהדורה מוגבלת של ערכת זוהר אולטימטיבית (38.00 פאונד), על הכפפה והתחל בגלישה איטית בתנועות סחפות ארוכות על כל הגוף (להשאיר את הידיים והרגליים בחוץ לעת עתה). המפתח כאן הוא יותר מוצר על הכפפה ולא פחות, מכיוון שזה מאפשר מריחת נוזלים חלקה יותר וכיסוי אחיד. ברגע שהגוף מכוסה, פשוט שפריץ ידיים ורגליים עם ערפל שיזוף. קַל!

כללי עשה ואל תעשה נוספים של מיכאלה:

אל תעשה השתמש בכפפת שיזוף מלוכלכת, זה יגרום לכפפה שלך להיגרר על העור ולהשאיר אחריו עקבות של שיזוף ישן על העור

לַעֲשׂוֹת השלם את השיזוף שלך באמצעות נוסחת לחות כגון קרם אבטיח שיזוף מדורג של St.Tropez (£14.50) זה גם מריח מדהים!

אל תעשה לבש בגדים צמודים לאחר שיזוף – זה יכול לגרום להופעת פסים

לַעֲשׂוֹת הוסף תאורה או ברק לשיזוף המדהים שלך, זה ישפר את הפיגמנט והופך אותו לטלאי וזוהר.


ככה? בדוק את מקדם הפנים האהובים עלינו