להגיע לשיא האנדורפין האולטימטיבי עם Anasa

להגיע לשיא האנדורפין האולטימטיבי ולממש את האני הטוב ביותר שלך עם Anasa

האם ידעת שפשוט נדרשים שינויים עקביים קטנים כדי ליצור אותך בריא יותר, פעיל יותר, נח וממוקד יותר? אבל אם אינך בטוח כיצד לכייל מחדש את הגוף והנפש שלך כדי שתוכל לממש את הפוטנציאל שלך, Anasa כאן כדי לעזור.

לקוחה מהמילה היוונית שפירושה נשימה, אנאסה היא מקום מפלט שאינו דומה לשום מקום אחר, והוא הוקם על ידי ד"ר נסטור שמנהל מרפאה בעלת שם ומוערך מאוד באדינבורו. תוך הקפדה על ששת עמודי התווך של רפואת אורח חיים, הריטריט בן השבוע נועד ללחוץ על כפתור האיפוס עבור הגוף והנפש שלך, להבטיח שתצאי בריאים ומאושרים יותר.

הוכחה כדרך יעילה ביותר לבסס ולתחזק התנהגויות בריאות המשפרות את איכות החיים ואריכות החיים שלך, רפואת סגנון חיים היא שימוש במזון שלם, אורח חיים תזונתי השולט בצמח, פעילות גופנית סדירה, שינה משקמת, ניהול מתחים, הימנעות מ. חומרים מסוכנים וקשר חברתי חיובי כדרך טיפולית עיקרית לטיפול והיפוך מחלה כרונית. השזירה של גדילי החיים החיוניים והחיוניים הללו היא דרך יעילה ביותר לבסס ולתחזק התנהגויות בריאות המשפרות את איכות החיים ואריכות החיים שלך שיובילו אותך לטווח ארוך לחיים מאושרים, בריאים ומלאים.

כחלק מהשהייה שלך ב-Ansa, תיהנה גם מפגישות קבוצתיות עם הרופאה שלנו לרפואת סגנון חיים (ד"ר לורה פרימן) שתחקור את חשיבות התזונה כדי לקחת את הבריאות שלך לשלב הבא, כמו גם מפגישה אישית עם ד"ר סם רובסון. למד כיצד לייעל את הרכב הגוף שלך. בנוסף, מאמני החיים שלנו יערכו מפגשים קבוצתיים ואינדיבידואליים כדי להציע אסטרטגיות חיוביות שישפרו את המיקוד שלך וירגיעו את דעתך.

עם כל נסיגה, לוח הזמנים של הפעילויות היומיומיות ישתנה, כאשר חלקן גורמים לך להזיע ואחרות יאפשרו לך לתעל את הרוגע והשלווה הפנימיים שלך. אבל רוב הזמן יבלה בחוץ, מה שיאפשר לך ליהנות מהאוויר הסקוטי הצח. הפעילויות עשויות לכלול:

· יוֹגָה

· התניה מטבולית

· טיול רגלי

· שחייה פראית

· לְהִרָגַע

זכור, Anasa הוא לא בוטקאמפ, אלא התרגיל המוצע אם הוא חגיגה של מה שאתה יכול לעשות! המאמנים המומחים יתמכו בך בכל צעד שתעשה וידריכו אותך להלך רוח חיובי, ויבטיחו את שחרור האנדורפינים המרגישים טוב.

נסיגת הבכורה אמורה להתקיים באוגוסט 2021 ותמוקם ב-Pitlochry, ב-Soarsa 1875 – מלון בוטיק שנמצא בהרמוניה עם הסביבה האידילית שלו של חורשות וגנים טבעיים. מלון ייחודי זה מוקדש להצגת יוקרה אתית אשר תוכננה עבור טבעונים, צמחונים וצמחים סקרנים. יותר מאשר סינתזה של טעמים, המלון מציע את התרופה המושלמת לקצב התזזיתי של החיים המודרניים.

אנאסה מיועדת לכולם. זה מיועד לאלה שמתחילים את המסע הבריא שלהם ולאלה שעושים שינויים במשך זמן מה. בסוף השהות שלך, תהיו חמושים בתוכנית שלמה להתחיל לבצע שינויים קטנים, משמעותיים ובריאים אשר בסופו של דבר ישפרו את חייכם ואת ההנאה שלכם מהם.

מה נכלל:

  • לינה מיום שלישי 10 עד יום ראשון 15 באוגוסט 2021.
  • כל הארוחות (והחטיפים – אתה תצטרך אותם!)
  • ייעוץ קבוצתי ופרטני עם רופאי רפואת סגנון חיים
  • מפגשי אימון לחיים
  • יוֹגָה
  • מפגשי אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה (HIIT).

anasaretreat.com