לוח האירועים שלך לחודש היוגה הלאומי 2018

אם אתה יוגי נלהב, סביר להניח שכבר חווית את היתרונות של תרגול יוגה – אולי אתה חרדה או שכאבי הגב נרגעו, או שהמיקוד שלך השתפר באופן דרמטי כתוצאה משיעורים רגילים. עם היסטוריה כה ארוכה של יתרונות מדווחים עבור אנשים ובריאות ורווחה בקהילה, אין זה מפתיע שאפילו המדע המערבי מתחיל לספק כמה ראיות קונקרטיות על ההשפעות החיוביות של יוגה על הגוף הפיזי והנפשי כאחד.

אז בין אם אתה יוגי ותיק שמחפש מקום חדש לתרגל בו או מעוניין לנסות יוגה בפעם הראשונה כדי לראות כיצד התרגול יכול להועיל לך, לחודש היוגה הלאומי, אין לחפש רחוק יותר מ-MoveGB; פלטפורמת חברות הכושר הגדולה ביותר בבריטניה שמתהדרת ביותר מ-6,000 שותפים, המחברת אותך עם אולפני היוגה, חדרי הכושר והמאמנים העצמאיים האהובים על המדינה. וכשזה מגיע ליוגה, עם כל כך הרבה מגוון בהיצע (למעשה 1,281 שותפים!), יש באמת משהו לכולם – מיוגה חמה ועד יוגה מושעית וכל מה שביניהם.

מוקדש להציע את המגוון בשגרת האימונים שלך שהוכח כשומר על יעדי הבריאות והרווחה שלך לטווח ארוך, כאן MoveGB חולק את המיטב של היוגה עם לוח זמנים שישאיר אותך השראה, מוטיבציה והרגשה מדהימה לאורך היוגה הלאומית חוֹדֶשׁ. יתרה מכך, כל השיעורים (ועוד הרבה יותר) זמינים תחת מנוי חודשי אחד – ללא הגבלות זמן, ללא מכסים, רק הנאה צרופה מהתרגול המדהים הזה.

יום רביעי 12 בספטמבר: לעורר את החושים ב-Chroma Yoga

כבש את הדבשת של אמצע השבוע ועורר את החושים שלך עם קונספט היוגה האחרון של לונדון, ChromaYoga. השיעורים כאן משלבים טכניקות של טיפול באור וצבע, נופי סאונד מעוררי מוח וריחות טבעיים מותאמים ליצירת חוויה סוחפת. מידע נוסף כאן.

יום שלישי 18 בספטמבר: תזיע ב-Hotpod Yoga

לאלו שנהנים להזיע, האולפנים המתנפחים של Hotpod מציעים אימון גופני אינטנסיבי אך מאוזן המבטיח להחזיר את הרוגע והבהירות לנפש. ב-37 מעלות צלזיוס, הטמפרטורה עוזרת לחמם את השרירים כדי לסייע לגמישות, כמו גם לגרום ללב לעבוד קשה יותר. מידע נוסף כאן.

יום שישי 28 בספטמבר: קבל יותר ב-More Yoga

עד עכשיו אתה ללא ספק מכור ותחפש מורים איכותיים שיעזרו לך לקחת את התרגול שלך לשלב הבא, ושיעורים ב-More Yoga מציעים בדיוק את זה. תיהנו מאולפנים חמים ונעימים ומסגרות שלווה, המאפשרים למדריכים המסורים שלהם לתת לכם את תשומת הלב הדרושה כדי באמת לשפר את התרגול שלכם בזמן שאתם ממשיכים במסע שלכם. מידע נוסף כאן.