מגמות הכושר האחרונות לשנת 2019

מכושר בבית ועד אימון של 20 דקות, יש הרבה למה לצפות מעולם הבריאות. חברנו ל-BodyWorksWest כדי לקבל את התחזיות שלהם למגמות הכושר הגדולות ביותר לשנת 2019.

עם סיום שנת 2018, אספנו את רחוב האיכות, גזמנו את העץ והסדרנו את הקופסאות האהובות עלינו. חג המולד הוא ללא ספק זמן לפרק את הדחיסה ולהתמכר יותר מדי, אבל זה יכול לעתים קרובות לגרום לכך שמטרות הכושר שלנו נדחות. כדי שתוכלו לשמור על קצת מומנטום לכוונות הכושר שלכם ולהתחיל את השנה החדשה, חברנו ל-BodyWorksWest כדי לקבל את התחזיות שלהם למגמות הכושר המרגשות ביותר לשנת 2019.

EMS

תאר לעצמך לקבל את התוצאות של אימון של שעה תוך 20 דקות בלבד. גירוי אלקטרו שרירי או בקיצור EMS, היא שיטת אימון יעילה ביותר, חסכונית בזמן הפועלת לשיפור הביצועים הגופניים. באימון, מכונה מספקת פולסים חשמליים כדי לעורר ולהגביר את התכווצויות השרירים, להעצים את האימון שלך בצורה שהגוף שלך לא יכול לבד. טכנולוגיה חדשה זו זמינה כעת ב-BodyWorksWest, שם חברים יכולים להזמין אימונים של 20 דקות בפיקוח מאמן מוסמך. פעם בשבוע מספיקה להשגת היעדים שלך בצורה מהימנה. ארוזה בקלות בהפסקת צהריים, זוהי אחת הדרכים הפשוטות ביותר להשיג תוצאות נהדרות במהירות.

הזרמת תוכן כושר

עם נטפליקס, אמזון פריים וידאו ו-Apple TV פופולריים מתמיד, אין זה מפתיע שהעלייה בשירותי הסטרימינג הגיעה לתעשיית הבריאות. בסתיו הזה הגיעה פלוטון לבריטניה, תופעת הכושר הניו יורקית שלקחה את הסחרור לגבהים מסחררים. אופני ספינינג ההייטק-ביתיים הללו מצוידים במסך HD בגודל 22 אינץ' המאפשר לך להתכוונן ולחוות את כל האקשן והאדרנלין של 14 שיעורים חיים יומיומיים ו-8000+ שיעורים לפי דרישה מהסלון שלך. אחרים שמשתלבים עם הטרנד כוללים את פלטפורמת הכושר המשפיעים של Fiit.TV, ואת Mirror, המראה הביתית האינטראקטיבית שעוקבת ומתקנת את האימונים שלך. תתאמן אפילו בלי לצאת מהבית. עכשיו באמת אין לך תירוץ.

החתירה הולכת ומיוחדת

בשנה שעברה נרשמה פריחה בחתירה בתוך הבית, שצפויה להימשך לתוך 2019, כאשר תעשיית הבריאות ממשיכה להכיר בכוח וביעילות של החתירה כאימון האולטימטיבי לגוף המלא. מחקר של British Rowing קובע כי הפעילות מנצלת 85% משרירי הגוף על פני תשע קבוצות שרירים עיקריות. הריצה לעומת זאת מכוונת רק לחמש קבוצות שרירים עיקריות. מתוך זיהוי פער בשוק, המאמן האישי כריס הרון השיק את סטודיו החתירה המשולב הראשון בבריטניה בנובמבר 2018, The Engine Room, ומספר אחרים אמורים לצוץ בבירה במהלך 2019.

GAMIFICATION של כושר

Gamification הופכת בולטת יותר ויותר בעולם הכושר, המועדפת על ידי מאמנים אישיים בשל יכולתה לספק אימון מקושר יותר מבחינה חברתית ומעורר מוטיבציה. זה עובד על ידי הקשה על הנוירוטרנסמיטר הדופמין שלך, השולט במרכז התגמול וההנאה של המוח שלך. הופכים בולטים יותר ויותר אולפנים המצוידים במסכים גדולים להפעלת מגוון שיעורים, מספינינג זריחה ועד תחרויות קבוצתיות. השיעורים יכולים לכלול תכונות כגון דירוג בזמן אמת ומדגישי מירוץ, פרופילי רוכבים בודדים ורקעים סוחפים לפעילות. התקדמות אלו מביאות היבט מהנה ותחרותי לאימון, להגביר את ההנאה ולספק תוצאות יעילות יותר.

HIIT FUSION

בשנת 2018 הייתה התפרצות של שיעורי HIIT שנועדו לגרום לך לעבוד בעוצמה המקסימלית שלך לפרקי זמן קצרים ונפיצים. לשנת 2019, שילוב של שיעורי כושר מבוססי גמישות ישלב את עקרונות ה-HIIT לאימון כולל שיבדוק כוח וסיבולת בפגישה אחת. אלמנט ה-HIIT שורף שומן ומגביר את חילוף החומרים במהירות, בעוד שתרגולים מפילאטיס, יוגה ובר מגבירים את הגמישות, מחזקים את כל קבוצות השרירים העיקריות ומפחיתים מתח. אתה תקבל את היתרונות מכל טכניקה בשגרה אחת.

למידע נוסף על BodyWorksWest, בקר בכתובת bodyworkswest.co.uk