ניסינו את Barrecore במשך חודש, הנה מה שקרה

מה זה Barrecore?

עם קהל מעריצים הכולל את ג'ורדן דאן, פופי דלווינגן, דארסי בוסל וחבורת מלאכיות של ויקטוריה'ס סיקרט, אין זה פלא ששיעורים מבוססי ברים עשו גלים רציניים בעולם הבריאות בשנה שעברה, כשהמגמה אמורה להישאר עד 2019 האימון בנוי סביב סדרה של תנועות חזרתיות קטנות שנועדו להאריך את השרירים, לשפר את היציבה, לחזק את הליבה ולהגביר את הגמישות. נמכר על ידי היתרונות הרבים שהביא הבר, יצאתי לסדרת כושר עם הסטודיו המוביל, Barrecore. נוסדה בלונדון ב-2011 על ידי מאמנת הסלבריטאים ניקי ריין, ל-Barrecore יש כיום תשעה אולפנים ברחבי הבירה וקומץ ברחבי שאר בריטניה, כולם אינדיבידואלים בדרכם ועם קבוצה של עוקבים רציניים. כל סטודיו מציע מגוון שיעורים לכל הרמות אז אני מתחיל בשיעורי Lite ו-Signature.

שבוע 1

לאחר זמן רב שדבק ב-HIIT ובשיעורים המתמקדים בתנועות נפץ ומורכבות, התרגילים האיזומטריים והתנועות הזעירות של הבר דורשים קצת להתרגל. תנועה מינימלית ודופקים שורפים את השרירים במפרק ספציפי, פועלים להרמה, הידוק וחיזוק מבלי להעמיס על המפרקים. השרירים שלי נשרפים באופן שאני לא רגיל אליו, אבל הפוגה מגיעה אחרי כל סט של תרגילים עם מתיחות ומהלכי יוגה נפוצים כמו תנוחת הילד וכלב כלפי מטה. עם קצב איטי יותר והדרכה מפורטת, שיעור הלייט של Barrecore הוא מבוא מבריק לאימון ולעקרונותיו. אני מנסה את זה בסטודיו של צ'לסי עם מאמנת המורים של Barrecore, ג'מה. היא קשובה לאורך כל הדרך, מתקנת תנוחות ומבצעת שינויים בהתאמה של כל תלמיד באופן מעודד ואינפורמטיבי. השיעור מתמקד בטכניקה אבל זה עדיין אימון אדיר למדי; אני יוצאת עם גפיים מתנדנדות ותחושת קלילות שמגיעה רק אחרי עיסוי נמרץ.

עם הבנה טובה יותר של האימון והטרמינולוגיה שלו, אני מנסה כמה שיעורי Signature. השיעור המקורי והפופולרי ביותר, אימון דינמי זה משתמש בשילוב של התנגדות למשקל גוף, אביזרים קלים, עבודה על הבלט באר וחזרות גבוהות כדי להתיש את כל קבוצות השרירים העיקריות. כל אחד מהם עוקב אחר מבנה של חימום, ידיים, ירכיים, מושב, ליבה וחימום למטה וכל מדריך מציע וריאציות על תנועות כך שתוכלו לבנות על הטכניקה שלכם בכל מפגש. האיברים שלי רועדים עם המאמץ של כל תנועה ועד מהרה אני מבין שללב שלי חסר כוח, אבל אחרי שניים או שלושה שיעורים אני מתרגל לזרימה של השיעור. סוף כל אימון מביא גם לעייפות מוחצת ואני מבלה את הדקות האחרונות במתיחות ובניסיון להסתיר פיהוקים. אני חושב שזה בא כשהמתח של יום ארוך בעבודה משתחרר, וזה מרגיש מספק להפליא. חבר את זה עם המדריכים הנלהבים והאולפנים החלקלקים של Barrecore, קל לראות מדוע האימון הופך לממכר.

נסה זאת בעצמך ב- barrecore.co.uk