קילוף פגמי עור עם Skinfluencer

האם אתה רוצה להשיג עור זוהר? מומחי הטיפוח שלנו ב-Skinfluencer יכולים לעזור להפוך את המסע הזה לקל


המסע אל עור זוהר הוא רק לעתים רחוקות חלק ולרובנו, הוא דורש לא רק טיפולים במרפאה אלא משטר טיפוח עור שנקבע בקפידה. למרות שאנו אולי מכירים את תכונות ההבהרה של ויטמין C ואת הקסם האנטי-אייג'ינג של רטינול, פילינג לפנים יכול להיות קשה יותר לניווט ולעתים קרובות מהווים פוטנציאל מרתיע. לרוע המזל, לפילינג חומצה יש מוניטין רע הודות לתופעות הלוואי של העבר (שלום עור המבורגר!), אבל הדור האחרון של פילינג בבית עלול להפוך לגיבורים הבלתי מוכרים של שגרת הטיפוח שלך.

בדרך כלל, פילינג בבית כולל חומרים פעילים בריכוזים נמוכים יותר, שאינם חודרים לעור כל כך עמוק ולכן הם עדינים יותר לעור מאשר עמיתיהם במרפאה. כאשר מורחים על העור, פילינג לפנים כגון Invisapeel של ZO Skin Health לעורר פילינג, אשר מקטין את זמן המחזור הסלולרי ומקדם ייצור קולגן ואלסטין כדי להאט את תהליך ההזדקנות, ומותיר את העור במראה צעיר יותר.

פילינג לא רק משפר את מראה העור, אלא הוא גם יכול להועיל לבריאות העור, בתנאי שתבחר מוצר המתאים לסוג העור שלך. לדוגמה, פילינג של חומצה גליקולית ממריץ את העור על ידי הגדלת glycosaminoglycans (כגון חומצה היאלורונית), מיישר את גוון העור ועוזר לשלוט בשמן; בעוד שלקליפת חומצת לימון יש השפעות נוגדות חמצון כדי להילחם בנזקי הסביבה והשמש. אלו הסובלים מאקנה יהנו מפילינג עם חומצה סליצילית מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את גודל הנקבוביות ופריצות או פילינג של חומצה מנדלית, בעלת תכונות אנטיבקטריאליות.

בעת שימוש בפילינג בבית, עדיף קודם כל להתייעץ עם מומחה לטיפוח העור שיוכל להעריך את העור שלך, להמליץ ​​על הפילינג המושלם לסוג ומצב העור שלך ולהסביר כיצד לשלב אותו בשגרה שלך בבטחה. זה נורמלי לחלוטין לחוות תחושת עקצוץ בעת השימוש בפילינג, אך אם אתה חווה תופעת לוואי קשה יותר כגון חום ממושך או אדמומיות, עליך להפסיק את השימוש מיד. יש להשתמש ברוב הפילינגים ברמה רפואית מקסימום פעם בשבוע ובהתאם למצב העור שלך, ייתכן שיחלפו מספר שבועות, או אפילו חודשים, כדי להבחין בשיפור משמעותי בעור, במיוחד אם יש לך אקנה או היפרפיגמנטציה. לבסוף, העור שלך עשוי להיות רגיש יותר ל-UV ולנזקי הסביבה לאחר הפילינג, אז כדי להבטיח שהוא מוגן כראוי, השתמש במקדם הגנה רחב טווח של מינימום 30, יחד עם סרום נוגד חמצון.

Skin-influencer.com


ככה? בדוק את עוד האופנה והיופי שלנו