קניית חזיית ספורט: טיפים מובילים ממומחה

חזיות ספורט הפכו לאחרונה לאביזר אופנתי, אך הן עדיין ממלאות תפקיד חיוני במתן נוחות והגנה על הבריאות במהלך שגרת הכושר שלך. חזיית ספורט שמתאימה לא נכונה עלולה להרוס את האימון ולהשפיע על הבריאות שלך. שוחחנו עם האגן שומאכר, יועץ קוסמטי מומחה ב-MyAesthetics לגבי חמשת הדברים שעליך לשקול לפני רכישת אחד.

האם מודדים ומתאים לך נכון?

כל סוג של פעילות גופנית, במיוחד כושר גופני בעל השפעה גבוהה כמו HIIT או ריצה, גורם למתח על השרירים התומכים של השדיים שלך, לכן חשוב שתהיה לו התאמה מקצועית. נמדד סביב החלק הקטן ביותר של החזה התחתון שלך, היכן שהרצועה יושבת ולאחר מכן החלק המלא ביותר של החזה שלך. עלה או מטה אות עבור כל אינץ' של הבדל ומצאת את גודל הכוס שלך.

איך תדעו מתי מצאתם את ההתאמה הנכונה?

הרצועה של חזיית הספורט שלך צריכה לשבת בצורה יציבה סביב החזה שלך ברמה אחידה ורצועות הכתפיים צריכות לספק תמיכה מבלי להשאיר סימנים. אתה אמור להיות מסוגל להגדיר את הווים למצב הרופף ביותר כשאתה מתחיל ללבוש את החזייה שלך, כך שתוכל להדק אותה כשהיא מתחילה לאבד מגמישות באופן טבעי. כשמדובר בחזה מוגדל, חשוב להשקיע בחזיית ספורט תומכת ולא בכזו עם התאמה דחיסה. חזיות דחיסה עשויות לסחוט שתלים שלא לצורך, אך חזיית ספורט תומכת תוריד את העומס מרקמות החיבור, ותשמור את השדיים במקומם.

מה רע בחזיית הספורט שלך?

סימנים מובהקים שחזיית הספורט שלך מתאימה לא נכון:

• הרצועה רוכבת במעלה הגב, או שאתה משתמש בקרס ההדוק ביותר

• הרצועות חודרות לתוך העור שלך

• יש שפיכה כשאתה מתכופף

בחר את חזיית הספורט שלך לפי פעילות

חזיות בעלות תמיכה נמוכה הן הטובות ביותר לפעילויות בעלות השפעה נמוכה כמו הליכה ויוגה, תמיכה בינונית מתאימה להליכה מהירה ורכיבה על אופניים ותמיכה גבוהה מיועדת לספורט כמו ריצה ואירובי. לחזיות בסגנון דחיסה אין כוסות ובדרך כלל לובשים אותן על ידי משיכתן מעל הראש. הם לוחצים את השדיים כנגד הגוף כדי להגביל את התנועה. עיצובי אנקפסולציה כוללים כוסות בודדות. יש כיום חזיות ספורט המציעות שילוב של דחיסה ואנקפסולציה. הם מציעים את התמיכה החזקה ביותר לנשים בכל גודל חזה.

דעו מתי הגיע הזמן לשדרג

בדיוק כמו כל החזיות, חזיות ספורט נמתחות לאורך זמן. מומלץ להחליף אותו כל ארבעה עד שישה חודשים, תלוי בתדירות הבלאי ואיכות הטיפול.