רוצים חומרי מילוי לעור? קרא תחילה את העצה של המומחה הזה

כל מה שאתה צריך לדעת לפני קבלת חומרי מילוי עוריים


חומרי מילוי עור פופולריים מתמיד, למרות מסכות הפנים החובה שעלינו ללבוש כעת. כולנו רוצות להיראות ולהרגיש במיטבנו, ובין אם את רוצה חומרי מילוי שישמנמו את השפתיים או ימלאו קמטים, חשוב להתעדכן לגבי ההליך לפני שאת מתקדמת. נעזרנו במומחים במרפאת האסתטיקה פורצת הדרך בלונדון Skinfluencer כדי להסביר את היסודות על חומרי מילוי עוריים.

מהם חומרי מילוי עוריים?

נתפס כמסלול תיקון מהיר לקבלת עור צעיר וחלק, חומרי מילוי עוריים יכולים
לשמש לתיקון או לשיפור קווי המתאר של הפנים, למלא את השפתיים, לרכך את מראה הקמטים ולשפר את הגוון, המרקם והלחות של העור. אבל יש עוד הרבה שאתה צריך לדעת לפני שיש לך חומרי מילוי…

בוטוקס לעומת חומרי מילוי

כשזה מגיע להזרקות, חשוב לדעת שחומרי מילוי ובוטוקס הם שתי ישויות שונות לחלוטין. הבוטוקס עוצר את השרירים הקטנים בפנים שלך מלבצע את התנועות הגורמות לקמטים, בעוד חומרי מילוי עורי מתנפחים מלמטה לקמטים כדי להחליק אותם ולתפוס מחדש את קווי המתאר הצעירים.

חומרי מילוי עור לונדוןממה עשויים חומרי מילוי עוריים?

חומרי מילוי הם הזרקות קטנות של ג'ל, הכוללות בדרך כלל חומצה היאלורונית, הממלאות קמטים ומוסיפות נפח לרקמה הרכה. אתה יכול לקבל חומרי מילוי עוריים בחלקים שונים של הפנים שלך כולל סביב העין, הלחיים, הפה וקו הלסת, כמו גם אלה הניתנים ישירות לתוך רקמת השפה. חומרי מילוי עוזרים לחטב, לשמור על הצורה, ליישר שקעים בעור ולספק לחות. יתרון נוסף בטיפול במילוי הוא שכאשר מוזרק במקומות אסטרטגיים בפנים, חומר המילוי מפעיל את התגובה הטבעית של הגוף לייצור קולגן, מה שמספק לך תוצאה לאורך זמן הרבה יותר.

הסוג הנפוץ ביותר של מילוי פנים הוא חומצה היאלורונית, מולקולת שרשרת סוכר המופיעה באופן טבעי המושכת וקושרת מים בעור. זה עובד בהרמוניה עם הקולגן והאלסטין שנותרו בגוף, תומך בחלבונים הכל כך חשובים האלה כדי להעניק לעור מראה מלא וצעיר יותר.

באיזה גיל כדאי לקבל חומרי מילוי?

ככל שאנו מתבגרים, הגוף שלנו מפסיק לייצר קולגן ואלסטין, שניהם שומרים על פנינו מלאות ושמנמנות, מה שתורם למראה הצעיר. רמות הקולגן והאלסטין שלך יורדות בשיעור של כ-2% בכל שנה מגיל 25 לערך, ועד שנות העשרים המאוחרות שלך, הגוף שלך יפסיק לייצר אותו לחלוטין! הזן חומרי מילוי – הטיפול שיכול להחליף נפח שאבד או למקם מחדש את רפידות השומן המחליקות. התוצאה היא שחומר המילוי יחזיר נפח שאבד לפנים ולאזורים השמנמנים שלך, כך שקווים עמוקים יוחלקו.

כמה זמן מחזיקים חומרי מילוי עוריים?

חומרי מילוי עוריים יכולים להחזיק מעמד בין שישה ל-12 חודשים, תלוי בסוג החומצה ההיאלורונית המשמשת, כמו גם עד כמה היא מתאימה למטרה ולכם!


ככה? בדוק 5 מרכיבים שלמעשה ישנו את העור שלך