שמירה על בריאותך הנפשית במקום העבודה

*שותפות בתשלום

בריאות הנפש חשובה: שמירה על בריאותך הנפשית עם Bupa Global

איש לא יכול היה לצפות את ההשפעה השלילית של מגיפת קוביד-19 על כל היבטי החיים. מחקרים שנערכו לאחרונה על ידי Bupa Global, כחלק ממדד הרווחה המנהלית שלה, מצאו כי 70% מהאנשים בעלי הון גבוה סבלו מתסמינים של בריאות נפשית מאז תחילת המגיפה.

לאחר שבילו כל כך הרבה זמן בתוך הבית ללא האירועים וההתרחשויות החברתיות הרגילות שאנו בדרך כלל צריכים לצפות להם, רמות הפרודוקטיביות התמעטו ורבים מאיתנו נותרו בתחושת "שרוף" במיוחד.

בעוד משרדים ברחבי בריטניה מתכוננים לפתיחה מחודשת בשלבים, חשוב שניקח את הזמן כדי לטפל בבריאות הנפשית שלנו. מנהיגים ובוסים עומדים בפני אתגר כפול, שכן עליהם לדאוג לבריאות הנפשית שלהם, ויש להם גם חובת זהירות לדאוג לעובדיהם.

למרבה הצער, בעיות בריאות הנפש, במיוחד עבור גברים, עדיין יכולות להיות סטיגמטיות. סטיגמות ותפיסות שגויות סביב בריאות הנפש עלולות לעכב אנשים מלפנות לטיפול חיוני, ולכן חשוב להתמודד עם אלה באופן ראשוני. על מנהלים ומנהיגים עסקיים מוטלת החובה לשבור את הסטיגמות הקשורות לבעיות נפשיות כמו חרדה ומתח, כדי להבטיח שכולם יוכלו לשגשג בסביבת מקום עבודה. ד"ר לוק ג'יימס, מנהל רפואי בבופה העולמית, אומר "הצעד הראשון הוא להיות פתוח וכנה, לקבל את האתגרים שלנו, במקום להבריש אותם מתחת לשטיח. רק בגלל שאתה מצליח, זה לא אומר שהכל בסדר, ובגלל שאין גישה אחת מתאימה לכולם להתמודדות עם בריאות נפשית, תמיכה של מומחים היא חיונית".

לעתים קרובות אומרים שכוח עבודה מאושר הוא כוח עבודה פרודוקטיבי יותר. לשמירה על מרוצים של העובדים יש השפעה על רמות השימור, היצירתיות והפרודוקטיביות. עובדים רוצים להרגיש מוערכים ומובנים, לכן חשוב לדון בבריאות הנפש בפתיחות ובכנות.

ד"ר ג'יימס קובע שהמפתח הוא לראות בבריאות הנפש כפי שהיא – בעיה בבריאותו של מישהו. יש להתייחס לבריאות הנפשית תמיד ברצינות כמו בעיות בבריאותנו הפיזית. "אנחנו מוצאים שזה נורמלי, או לפחות קל יותר, לדבר על המחלות הגופניות שלנו מאשר על האופן שבו החיים, הלחץ והבריאות הנפשית משפיעים על המוח שלנו. אבל האמת היא שדיבור על בריאות הנפש במקום העבודה היא הדרך היחידה לשבור את הסטיגמה הזו.

הגישה של Bupa Global לתמיכה בבריאות הנפש

המטרה של Bupa Global היא לעזור לאנשים לחיות חיים ארוכים יותר, בריאים ומאושרים יותר. הם מכירים בכך שבריאות נפשית חשובה לא פחות מבריאות גופנית ומאמינים בעזרה לאנשים להרגיש במיטבם ולהישאר כך.

כדי לתמוך בכך, Bupa Global הסירה גם מגבלות שנתיות וגם כספיות על פני תוכניות לטיפול בבריאות הנפש באשפוז וביום (עד למגבלה השנתית המקסימלית של התוכנית שנבחרה).

Bupa Global עוזרת לתת לך שקט נפשי, הן בבית והן בכל מקום בעולם שבו תבחרו לקבל טיפול, בתחום הכיסוי שלכם.

Bupanativelogoלמידע נוסף על תוכניות בריאות מובחרות של Bupa Global בקר bupaglobal.com/withyou או לדבר עם צוות הלקוח הפרטי 0371 346 0409.