תהיה החלטה משלך לשנה החדשה

תהיה החלטה משלך לשנה החדשה

כשאנחנו מנקים את הגמר שאריות מהמקרר, שֶׁלָנוּ השלב הבא הרגיל הוא להחליט בטירוף על החלטה לשנה החדשה, ככל הנראה ממוקדת בירידה במשקל אוֹ הולך לחדר הכושר. איפה שרוב האנשים נופלים עם רזולוציות גבוהות נמצא בתכנוןורבים למצוא את ה-1 שלהםרחוב המוטיבציה בינואר דועכת עד ה-31רחובהמוביל לתחושות של כישלון. ה הדבר האחרון שכולנו צריכים אחרי האתגרים של השנתיים האחרונות הוא להרגיש עצובר פִּתְאוֹמִי לחץ לרדת במשקל ולהגיע לכושר.

השנה, למה לא נסה א עדין יותר גִישָׁה? הנה שְׁלוֹשָׁה אסטרטגיות פשוטות שיגרמו לך להתקדם לעבר עצמך בריא יותר, ללא שינויים מוגזמים בשגרה שלך.

תעדוף לִישׁוֹן

שֶׁלָה הדבר הראשון שאנו מקריבים לטובת עבודה שעות ארוכות יותר או צפייה רבה יותר בטלוויזיה. אנחנו היינו מוּתנֶה ל נוף לישון כבזבוז זמןה, בניגוד לפלא המתחדש, משפר את מצב הרוח, משפר את התודעה, מתקן שרירים שהוא (כן זה בֶּאֱמֶת עושה את כל הדברים האלה).

איכות וכמות השינה שלך מכתיבות ישירות את הפרודוקטיביות והאנרגיה עבור היום שלך. כבד את הצורך של הגוף שלך לישון; זה הדבר היעיל ביותר שאתה יכול לעשות כדי לשמור על עצמך.

עֵצָה: אם אינך ישנה בין 7-9 שעות שינה, התחל ללכת לישון 15 דקות מוקדם יותר בכל שבוע עד שתגיע ל-7 (באופן אידיאלי) 8 שעות לפחות. וכבה את כל המסכים שעה לפני השינה.