10 עצות אפקטיביות לכושר לשנה החדשה ממייסדי פריים

ככל שאנו נהנים מהסעודה האינסופית ומקלות הדעת במהלך התקופה החגיגית, מגיע הזמן לחזור על העגלה… למרבה המזל, סטודיו הכושר Move Your Frame כאן כדי לעזור. עם מספר אולפנים ברחבי הבירה ולוח זמנים עמוס בשיעורים, Frame הוא מקום מהנה לזוז ולהזיע. כאן, המייסדים ג'ואן מרפי ופיפ בלאק חולקים את הטיפים המובילים שלהם לכושר לשנה החדשה להתחלה בריאה של 2018.

אל תגזים

כשאתה מגדיר יעדי כושר חדשים לשנה החדשה, קל להיסחף ולהגזים מה שעלול להוביל לשחיקה ולפציעה. לא אידיאלי. התחל מעט ולעתים קרובות ואז בנה אותו במידת הצורך.

תערבב את זה

ודא שיש לך מגוון טוב של אימונים צולבים בתוכנית שלך. לפעמים קל להיצמד לסוג אחד של אימון, אבל להישגים ארוכי טווח, אנו ממליצים לערבב את זה עם אירובי, אימוני כוח ויוגה או פילאטיס. זה ישאיר אותך מעוניין ומוטיבציה.

תהנה

ודא שאתה עושה משהו שאתה נהנה ממנו. האימון הטוב ביותר עבורך הוא זה שאתה מגיע אליו!

הגדר יעדים ריאליסטיים

עדיף לרסק מטרה מאשר להגדיר את עצמך לכישלון. היה מציאותי עם כמה זמן ואנרגיה אתה באמת יכול להתחייב.

טיפים לכושר לשנה החדשה

זכור, התאוששות חשובה

הקפד להתמתח באופן קבוע, בין אם זה אומר שיעור יוגה, באמצעות רולר קצף או ספריי מגנזיום. כולם פריצות נהדרות כדי לשמור על הגוף במצב טוב.

תהנה מדיאטה טובה

אתה לא יכול להתאמן על דיאטה גרועה אז וודא שאתה מתדלק את הגוף שלך עם החומרים הנכונים. במקום להתמקד במה שאסור לך, התמקד בכל האוכל הטרי הנהדר שאתה יכול להוסיף לדיאטה שלך. ואם אתה באמת רוצה את השוקולד, קח אותו!

לִישׁוֹן

שינה היא חלק בלתי נפרד מגוף ונפש בריאים. לוודא שאתה תופס מספיק zzz's אומר שאתה יכול להתאמן חזק יותר לאורך זמן. אנו מוצאים ששינה עם הטלפון שלך במצב טיסה היא פריצה נהדרת.

טיפים לכושר לשנה החדשה

תגמל את עצמך

תגמל את עצמך על השמירה על המסלול עם עיסוי או כוס היין האהוב עליך.

חבר למעלה

שיתוף החברים שלך הוא דרך טובה לשמור על מוטיבציה ותוכל להכפיל את האימונים וה-Hangouts. שיעור מסגרת בשבת בבוקר ואחריו בראנץ' הוא מנצח.

קבל את הערכה הנכונה

ודא שאתה מגדיר את עצמך עם הערכה הנכונה. אין דבר גרוע יותר מלצאת לריצה ולסיים עם שלפוחיות תוך עשר דקות. כמו כן, אם אתה אוהב את החותלות שלך, תרצה להשוויץ בהן בכיתה לעתים קרובות יותר.