3 מאפליקציות הבריאות הטובות ביותר להורדה

הנה שלוש מאפליקציות הבריאות הטובות ביותר שיעזרו לך לשפר הכל, מאימון הכושר שלך ועד להיגיינת השינה שלך


על ידי אבי שופילד

אפליקציות הבריאות הטובות ביותר: אוכל, שינה וכושר

אפליקציית הכושר הטובה ביותר – Tone & Sculpt

במקום להתמקד בירידה במשקל, Tone & Sculpt מעודד גישה בריאה ובת קיימא לכושר. יש לו למעלה מ-400 אימונים ביתיים וחדרי כושר לעקוב, כמו גם תוכניות ארוחות הניתנות להתאמה אישית וקהילה מבריקה כדי לשמור על מוטיבציה. המייסדת-שותפה Krissy Cela היא מגה-משפיעה עם 2.3 מיליון עוקבים באינסטגרם, ועכשיו מעצמת הכוח דניאלה ווילסון נכנסת לספינה כמאמנת עולמית. נאומי המוטיבציה העוצמתיים של דניאל, מתעמלים ומעודדים ספורטאים הם הטבה נוספת, מה שהופך את זה לאחת מאפליקציות הבריאות הטובות ביותר שיש.

£13.99 לחודש, toneandsculpt.app

האפליקציה הטובה ביותר לשינה – בית ספר לשינה

42% משינה של אוכלוסיית בריטניה החמירה מאז תחילת מגיפת קוביד. בית ספר לשינה מציע תמיכה בשינה מבוססת ראיות בדרכים שונות, מטיפים יומיים ועד קורסים של שבעה ימים או 30 ימים, בהדרכת מומחה השינה ד"ר גיא מדוז. לכל משתמש ניתנת תוכנית שינה מותאמת אישית המבוססת על חינוך וכלים מוכחים קלינית המושרשים בטיפול קבלה ומחויבות (סוג של טיפול קוגניטיבי התנהגותי). אפילו האפליקציה עצמה עוצבה בעזרת מדעני מוח.

£29.99 לשנה, sleepschool.org

טעים אפליקציית אלה
טעים אפליקציית אלה

האפליקציה הטובה ביותר לתזונה – טעים אלה

האימפריה הצמחית של אלה מילס השיקה מחדש את אפליקציית Delicious Ella. מתוך כוונה להיות מרכז לכל מה שנוגע לבריאות הוליסטית, אתה יכול לעקוב אחר "חמשת עמודי הבריאות" שלך (שינה, אכילה, צריכת מים, תשומת לב ותנועה) עם הכלי My Tracker, כמו גם לגלות מתכונים מבוססי צמחים ולעקוב אחר אימונים מודעים . עם יותר מ-600 רעיונות לארוחות לבחירה ויותר מ-200 סרטוני יוגה, פילאטיס וקרדיו, אתה באמת מפונק מבחירה עם הכל במקום אחד.

99p לחודש, deliciouslyella.com/app

תמונה ראשית: Net-a-Porter


ככה? בדוק את האימונים הטובים ביותר בבית בהנחיית מאמנים מובילים