5 ממרכיבי טיפוח העור הטובים ביותר לתוצאות אמיתיות

צריך לשפר את משחק העור שלך? מומחי הטיפוח שלנו ב- Skinfluencer Chelsea חושפים את חמשת המרכיבים המובילים שיש לשים לב אליהם


נראה כי מדי שבוע מושק מוצר טיפוח גיבור בעל צליל מדעי, המבטיח להעניק לנו עור מושלם לסלפי שיצטרך #nofilter. אבל במציאות, מה הם המרכיבים שאתה צריך לחפש בעת בחירת טיפוח העור? דיברנו עם המומחים של Skinfluencer כדי לגלות מה תמיד באופנה לעור נהדר.

5 ממרכיבי הטיפוח הטובים ביותר

ויטמין C: הטוב ביותר להבהרת העור

זהו הישג יתר אמיתי בכל הנוגע לטיפוח העור, המאפשר לך למזער את שגרת הטיפוח שלך תוך מיקסום התוצאות שלך. ויטמין C עובד קשה מכיוון שהוא אוכל ללא הרף את הרדיקלים החופשיים שמקורם בגורמים סביבתיים, כולל זיהום ועשן סיגריות, המאיץ את תהליך ההזדקנות.

ויטמין C הוא לא רק קו הגנה מפני גורמים אלה – הוא גם מבהיר עור יוצא דופן. עם זאת, לתוצאות הטובות ביותר, בחרו בבקבוקי משאבה שאינם חושפים את המוצר כולו לאוויר בכל שימוש בו, אחרת הוא יתחמצן ויהפוך ללא יעיל.

רטינול: הטוב ביותר לאנטי אייג'ינג

אחד ממרכיבי טיפוח העור הקשים ביותר לניווט, רטינול מגיע במסווים שונים, שלא כולם נוצרו שווים. ויטמין A הוא הדור הראשון של רטינול והוא זמין באמצעות מרשם בלבד. עבור רוב האנשים, רטינואידים הם פתרון יעיל. בריכוזים גבוהים יותר, אלה נמצאים בדרך כלל בטיפוח עור ברמה רפואית. חומצה רטינואית היא הרטינואיד החזק ביותר (ברמת מרשם), ולמעשה מתרחשת באופן טבעי בגוף, מה שהופך את זה לרטינול היחיד הזמין ביולוגי.

כל שאר הרטינואידים צריכים להיות מומרים על ידי תאי העור שלנו ברגע שהם פוגעים בעור שלנו. לא כל הרטינואידים הם בעלי מרשם, אבל יש להשתמש בכולם על פי הנחיות מקצועיות. בכל חוזק שתבחרי, רצוי להכניס אותו לשגרת הטיפוח שלך באחוזים נמוכים ולבנות את תדירות השימוש באיטיות אם ברצונך למקסם את בריאות העור ולמזער את גירוי העור.

Skinfluencer המרכיבים הטובים ביותר לטיפוח העורNiacinamide: הטוב ביותר עבור אקנה, התייבשות, פיגמנטציה

הילד החדש בגוש טיפוח העור, niacinamide הוא ויטמין ונוגד חמצון חזק המקדם את התיקון וההגנה של העור שלך. צורה זו של ויטמין B3, הידועה בתכונות המרגיעות והמרגיעות שלה, נמצאת בסרומים על בסיס מים. מלבד הגברת הלחות והיפר-פיגמנטציה דועכת, הוא יכול גם להגן על העור מפני נזקים סביבתיים, לעזור לעור לייצר יותר קולגן וחומצה היאלורונית, בנוסף להפחית סימני הזדקנות, להפחית נקבוביות מוגדלות ולעזור עם שינוי צבע העור. מומחים אומרים כי שימוש קבוע מוביל גם לייצור חלב ושמן מאוזן, אשר בתורו מסייע במניעת התפרצויות.

BHA / חומצה סליצילית: הטוב ביותר עבור דלקות ואקנה

בטיפוח העור, BHA משמש בעיקר למלחמה באקנה מכיוון שהוא יכול לחדור לעור כדי להציע פילינג עמוק של נקבוביות, כמו גם לפעול על פני העור. BHA מסיס בשמן ונהדר בניקוי נקבוביות של חלב ולכלוך ללא פילינג ידני. זה גם יעיל במניעת התפרצויות עתידיות על ידי נטרול חיידקים בתוך הנקבוביות לפני שיש לו סיכוי להתפתח לכתמים. יתרונות נוספים כוללים שיפורים בעובי העור, תפקוד המחסום וייצור קולגן.

AHA: הטוב ביותר לפילינג

AHA, או חומצות אלפא הידרוקסיות, פועלות בעיקר על ידי המסת הקשרים בין תאי העור כדי לאפשר הסרה של תאים מתים, ולאחר מכן חושפת משטח עור חלק יותר. ריכוזים נמוכים (מסביב ל-4%) הם בדרך כלל עדינים מספיק לשימוש רגיל בבית, בעוד פילינג כימי מנצל ריכוזים של עד 70% בפיקוח של איש מקצוע רפואי. הם פועלים על תאי השטח, כך שהם יכולים להפחית קווים עדינים, כתמים כהים וצלקות אקנה.

לחומצה גליקולית יש את גודל המולקולה הקטן ביותר, ולכן היא יעילה ביותר בחדירה לעור. זה יכול לשמש לטיפול בעור שמן ונוטה לאקנה, מכיוון שהוא עוזר להיפטר מהתאים המתים הגורמים לנקבוביות חסומות ולחיידקים כלואים, הגורמים להתפרצויות. מילה לחכמים: AHAs מגבירים את הרגישות לאור, אז הקפידו להשתמש בקרם הגנה מדי יום.

skin-fluencer.com


ככה? בדוק כיצד למנוע mask-ne