7 ממותגי היופי הטבעוניים הטובים ביותר לנסות בשנת 2021

כדי להיחשב טבעוני, מוצר יופי חייב להיות לא רק נטול אכזריות אלא לא להכיל נגזרות מהחי. הנה 7 ממותגי היופי הטבעוניים הטובים ביותר שכדאי לבדוק


על ידי אבי שופילד

החיפושים אחר יופי טבעוני מרקיעים שחקים כרגע, וזה לא מפתיע. לא רק Veganuary בעיצומו, אלא שרובנו הופכים מודעים למוצרים שבהם אנו משתמשים ולהשפעה שיש לשגרת הטיפול העצמי שלנו על כדור הארץ.

למרבה המזל, מעולם לא היה קל יותר למצוא מוצרי יופי טבעוניים מדהימים ובמחיר סביר עם מותגים פופולריים כמו The Ordinary המובילים את הדרך. עם זאת, היזהר כשאתה במצוד אחר גיבורי היופי הטבעוניים החדשים שלך – הסמכה של Leaping Bunny עשויה לומר שהמוצר נטול אכזריות, אבל זה לא אומר שהמוצר נקי מנגזרות מן החי (מרכיבים כגון שעוות דבורים, קרמין או ג'לטין ). בדוק תמיד את רשימת הרכיבים כדי לוודא שהמוצר הוא טבעוני לחלוטין. אם יש לך ספק, אתה יכול לבדוק את המדריכים המועילים של Peta.

7 ממותגי היופי הטבעוניים הטובים ביותר לשנת 2021

UpCircle

Upcircle היופי הטבעוני הטוב ביותרמסכת הפנים של UpCircle עשויה מאבני זית שנזרקו ובעלת ניחוח הדרים נפלא. לא רק שהמותג טבעוני לחלוטין אלא שהוא גם בר קיימא.

מסכת פנים מבהירה, 18.99 פאונד; upcirclebeauty.com

אסטריד

אסטריד היופי הטבעוני הטוב ביותרהאם ידעת שרצועת הלחות בסכיני גילוח מכילה לרוב מרכיבים כמו לנולין (מצמר כבשים)?. הירשמו לאסטריד וסכיני גילוח ומילוי טבעוניים יישלחו לביתכם בתדירות שתרצו.

ערכת התחלה של סכיני גילוח טבעוני, 7.95 פאונד; estrid.com

טיפולוגיה

טיפולוגיה היופי הטבעוני הטוב ביותרהניסוחים המבריקים של טיפולוגיה הם טבעוניים, נטולי אכזריות ומיוצרים בצורה אתית בצרפת. הפורמולות מינימליסטיות, ורבות מכילות פחות מעשרה מרכיבים טבעיים.

קומפלקס 5 ויטמינים, £31.80; uk.typology.com

Chantecaille

Chantecaille היופי הטבעוני הטוב ביותרבניגוד למותגים יוקרתיים רבים, Chantecaille היא נטולת אכזריות וטבעונית. המותג גם מחזיר לארגוני צדקה לשימור, למשל, אחוז מההכנסות מקולקציית הספארי שלהם יועברו להגנה על פילים אפריקאים וסביבותיהם.

גוון עיניים זברה זוהר, 48 פאונד; chantecaille.co.uk

אקט

Akt Best Beauty Veganדאודורנט אקט טבעי שוכן בצינורות אלומיניום הניתנים למחזור עם מוליך פליז בהשראת גואה שה. כשהמותג הושק לראשונה, הייתה לו רשימת הזמנות מוקדמות של למעלה מ-3,000 אנשים, ומסיבה טובה.

דאודורנט באלם, 18 פאונד כל אחד; aktlondon.com

מו ויו

Moo Hair Best Vegan Beautyכל מוצרי השיער של Moo & Yoo הם טבעוניים וללא שמן דקלים. הם פותחו עם מומחי שיער וכימאים המתמחים במוצרים טבעיים, כך שתוכלו להיות בטוחים שהם מייצרים תוצאות מבריקות.

מירקל מרכך, 22 פאונד; mooandyoo.com

נרלואה

Narloa היופי הטבעוני הטוב ביותרמוצרי הטיפוח הטבעוניים של Narloa מיוצרים בקבוצות קטנות בלונדון, עמוסים בשמנים בכבישה קרה להזנה אולטימטיבית. אנחנו אוהבים את טבילת האמבט הזה עם מלח הימלאיה ועלי כותרת מיובשים של ורדים.

Pink Detox Bath Soak, £13; narloa.com


ככה? בדוק את החלפות היופי הקיימות והקלות לביצוע